Alte știri din fotbal
Imagini tari de la cea mai nouă petrecere a campionilor de la Craiova » Cine a dat cei mai mulți bani pentru dedicații
0
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi” + Gazeta a aflat numele
1
Daniel Pancu aruncă „bomba”: „Habar n-am dacă rămân la CFR!” + „Vorbesc cu Angelescu de mult”
1
Știri din fotbal internațional
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
0
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
A luat`o razna elefantu`...
Locul lui Jabba Jafo Onesti e la puscarie nu pe sticla. Plang copii de cand il vad pe asta cum bor3st3 cuvintele prin presa atat de gretos si insipid este.
Da ce tare a ajuns Otelu sa premieze pe Steaua!!!!!Asta da caz de paranoia.Si daca Dl.Stan a putut sa le vanda la toti (cum era proverbul)vrabia de pe gard ,sau blana ursului din padure,la toti inseamna ca e tare si tot restu sunt vai mama lor.Care dobitoc ar da bani (multi) acum in speranta ca poate ar lua ceva mai mult din ceva ce nu poate sa iasa?
Garoiu asta iar incearca sa pozeze in victima.Aici se potriveste de minune zicala aia care spune hotii striga hotii. Marsh la puscarie!
vaaai, ce ma mai rad. In mintea astuia a ajuns Steaua sa ia bani de la Galati? pentru ce? - ca sa bata Timisoara... =))) asta e intr-un delir continuu
Iar sufera Garoiu de scenarita?
Ca Stelist o spun!!!mai bine sa ieie dinamo sau rapid titlu decat timisoara!!!!!!
propun sa se faca Războiul stelelor - Episodul 20: Întoarcerea lui Jabba the Hutt !!!! Jabba the Hutt este un personaj ficţional negativ din saga Războiul stelelor din specia hutt, deseori descris ca un "extraterestru obez". VA ROG PT INTRETINEREA PERSONAJULUI DONATI CITE UN VITEL!!!:))))))))
faceti orice numai sa nu ajunga bragadiru campioana sacul asta de grasime si r***t e cel mai nesuferit!
pachidermul e bolnav psihic. clar. Cum crede el ca o echipa ca Steaua s-ar baga sa ia bani...chipurile....ca sa bata Timisoara? Pai e interesul nostru sa batem.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.