FOTBAL » LIGA 1 » IANCU N-A FOST ÎNCÎNTAT DE TACTICA FOLOSITĂ DE BALINT LA 0-0 CU MEDIAŞUL / TIMIŞOARA - MEDIAŞ 0-0
Alte știri din fotbal
Dinamo și-a stabilit deja prima țintă în perioada de mercato din vară
0
În ce condiții poate prelungi contractul titularul incontestabil al lui Dinamo
3
Inamicul lui Sorin Cârțu arbitrează Dinamo - Universitatea Craiova
5
Ilie Drăgan, atac frontal: „Lui Burleanu îi este frică să meargă la TAS! Și mai este și mincinos!”
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Celta Vigo, în runda 33 din La Liga » Gol ANULAT după pauză! Prima repriză a durat 67 de minute
0
Șah la titlu?! City o retrogradează pe Burnley și e LIDER în Premier League » Clasament nebun
2
Neymar, achitat în procesul legat de transferul la Barcelona
0
Rezultat-ȘOC în Turcia! Galatasaray, eliminată din Cupă de locul 15
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Cine sunt cei 6 miniștri PSD care pleacă de la Palatul Victoria
Libertatea
Aventurile unui pompier cu doua prostituate. Lipsa erecției l-a adus în ...
Adevărul
Dan Șucu intervine în scandalul din politica românească » Ce solicită ...
GSP SPECIAL
Bătaie la Aeroportul Băneasa după un zbor Germania-România: conflict ...
Libertatea
hai gazu..... am crezut ca cimisoreniii ne bat vreo 2-0, 3-0 insa vad ca nu pot, nu pot...:)))) nu pot ma sa ne bata...mai ales ca si noi in retur neam intarit.vatca e paznicu nostru. ii gazam pe urziceni la medias; ne bãsim toti 5500 de oameni pe ei acolo pe stadion ; ii axfisiem de la bãsini :)) si castiga gazu cu 2-0 :))) .. hai gazu..
hai gazu..... am crezut ca cimisoreniii ne bat vreo 2-0, 3-0 insa vad ca nu pot, nu pot...:)))) nu pot ma sa ne bata...mai ales ca si noi in retur neam intarit.vatca e paznicu nostru. ii gazam pe urziceni la medias; ne bãsim toti 5500 de oameni pe ei acolo pe stadion ; ii axfisiem de la bãsini :)) si castiga gazu cu 2-0 :))) .. hai gazu..
Daca baietii nu sunt obisnuiti cu presiunea, las' ca vine tata Iancu peste ei...
Balinte o mai dai mult cu presiunea???Vezi,asta e diferenta intre Uhrin si tine!Ala vorbea putin spre deloc si castiga meci dupa meci...ai distrus atacul si nici macar apararea n-ai intarit-o..
In titlu scrie ca "Iancu ataca tactica folosita de Balaci". Chiar atata incompetenta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.