Articol de GSP - Publicat miercuri, 04 ianuarie 2012 00:00 / Actualizat miercuri, 04 ianuarie 2012 17:33
Marian Iancu, patronul lui Poli Timişoara, spune că echipa sa nu a discutat cu Steaua pentru transferul lui Laszlo Sepsi.
"Nu e nimic adevărat, Steaua nu negociază cu noi pentru nimeni. Daca ar fi cautat să discute cu altcineva, aş fi ştiut. Se poate ca ei să discute cu cei de la Benfica, dar ar trebui să achite 1,3 milioane de euro.
Citeşte şi: Latovlevici e ca şi plecat la Saint Etienne! » Gigi Becali: "Sepsi ar vrea să vină, îl iau împrumut"
În plus, mai contează ce vrea şi jucătorul. Nu ştiu ce vrea să facă Steaua. Subiectul Sepsi nu există între Poli Timişoara şi Steaua", a spus Marian Iancu la sportro.
Ministrul Cătălin Predoiu, decizie istorică: „Vom numi viitorul stadion «Dinamo - Mircea Lucescu»”