Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a citit clauza specială din contractul lui cu CFR Cluj: „Aşa am realizat şi eu”
0
Kader Keita a mers la Brigada Rutieră, pentru a fi informat că i s-a schimbat încadrarea judiciară » Prima măsură a procuroarei de caz
1
Revoluție în Giulești! 5 jucători sunt OUT de la Rapid
9
Gabi Balint îl critică pe Rădoi: „Cel mai indicat pentru Mirel ar fi să...”
3
Știri din fotbal internațional
Cum văd fanii lui Gaziantep venirea lui Mirel Rădoi la echipă
0
Turcii l-au analizat pe Mirel Rădoi: „Cariera lui atrage atenția”
0
Burnley - Manchester City, meciul care îl poate duce pe Guardiola pe primul loc în Premier League
0
Barcelona - Celta Vigo, în runda 33 din La Liga » Ionuț Radu, anunțat titular pe Camp Nou
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Mălina Pavel, eleva din Pitești campioană europeană la matematică, ...
Libertatea
Acuzații grave la un liceu din Scornicești. Inspectoratul Școlar și Poliția ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
România a cumpărat Portul Giurgiulești din Republica Moldova: „Va servi în ...
Libertatea
nu mi se pare normal k primariile sa sponsorizere echipele de fotbal.. adica unele echipe isi vand jucatori k sa traiasca sau nu-si permit sa transfere jucatori.. iar altele se lafaie pe bani primariei..atunci sa se dea o lege prin care toate primariile sunt obligate sa cotizeze la bugetele cluburilor de care apartin..atunci ar fi o competitie egala.
In criza asta nu e normal ca Primaria sa dea bani publici pentru Poli.Unde e marele antrenor, comentator si , mai nou, batator de campi , Jakie Ionescu care se lupta cu echipele departamentale Steaua si Dinamo?Vorba aia-VINE RANDU' LA BOLANDU'!
Pe cit este negru si umflat , se da si mai mare pe la emisiunile sportive, ba ca este bogat si bengos si va duce Timisoara unde nu a visat.Acum se fiisiie pe el ca o capra riioasa.
Pe cit este de umflat , se mai da si mare si tare pe la emisiunile sportive, ba ca este bogat si bengos si ca va duce Timisoara unde nu a visat ea.Acum se fisiie pe el ca o capra.
sa tot fi patron cand primaria da 4 mil/an, mai vin de la sponsori inca 3, vreo 3-4 din drepturile TV, ce mai vine de la UEFA. Mai bagi si tu max. 5 si apoi vi la televizor si iti dai cu parerea ce ar trebui altii sa faca cu banii lor.
De ce sa dea primaria bani ca sa se umfle in penaj un bulibasa vastangiu ca tine? Adica profesorii si multi alti bugetari sunt trimisi FORTAT in fara plata ca sa se economiseasca bani si infractorul naravit de 0'iancur vrea bani de la autoritatile locale ca sa fie el smecher pe la TV pe banii contribuabilului. Guvernul sa interzica ca primariile sa-si bata joc de banii cetatenilor "sponsorizand" bisnitzari si interlopi care se dau patroni fara sa dea bani din buzunarul propriu!!!
De ce sa dea primaria bani ca sa se umfle in penaj un bulibasa vastangiu ca tine? Adica profesorii si multi alti bugetari sunt trimisi FORTAT in fara plata ca sa se economiseasca bani si infractorul naravit de 0'iancur vrea bani de la autoritatile locale ca sa fie el smecher pe la TV pe banii contribuabilului. Guvernul sa interzica ca primariile sa-si bata joc de banii cetatenilor "sponsorizand" bisnitzari si interlopi care se dau patroni fara sa dea bani din buzunarul propriu!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.