FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Marica, făcut praf după ce s-a accidentat din nou în meciul cu Pandurii: "De ce te-ai dus la Marijana?"

Articol de GSP - Publicat joi, 31 martie 2016 17:15

Ciprian Marica s-a accidentat în repriza a doua a meciului cu Pandurii, după ce a jucat doar 20 de minute.

Basarab Panduru a comentat accidentarea lui Marica și îl critică pe atacantul Stelei pentru că s-a dus să se trateze la vraciul Marijana Kovacevici, în Dubai.

"Nu l-am înțeles pe Marica. De ce s-a dus la Marijana? S-a dus să se facă bine foarte repede, dar nu poate juca nici acum, după aceasta pauză datorată meciurilor naționalei.

Te-ai dus ca sa joci repede, duminica următoare, dar nu ai jucat atunci, nici duminica cealaltă și nici acum", a spus Panduru la DolceSport.

Marica, 30 de ani, s-a accidentat în meciul cu Dinamo, la începutul lui martie. Jucătorul a suferit o ruptură musculară și s-a tratat la celebra Marijana Kovacevici, controversatul vraci sârb care face o terapie neconvenţională.

Citește și: Noi detalii despre situația lui Marica: "Nu a simțit o durere pronunțată, cum a fost cu Dinamo"

Citește și:
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
Superliga
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
Campionate
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
Superliga
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
Juri Cisotti își asigură viitorul » A semnat la o cafea: „El și soția au ales”
Superliga
Juri Cisotti își asigură viitorul » A semnat la o cafea: „El și soția au ales”
ULTIMA ORĂ Concedieri la Dacia: până la 50.000 de euro pentru cei care pleacă
Profit.ro
ULTIMA ORĂ Concedieri la Dacia: până la 50.000 de euro pentru cei care pleacă
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Matei Popa la raport: iată ce nu a făcut nici măcar o dată noul portar de la FCSB!

Studiu șocant citat de Guardian: „Aceste alimente sunt atât de nocive încât ar trebui tratate mai degrabă ca țigările, nu ca hrană!”


Comentarii (7)
versand
versand  •  31 Martie 2016, 19:52

E blestemul nostru ... Nici de data asta nu joci cu noi. Intrii, te mai rupi odata. Asa patesc toti ce scuipa unde au pupat!!!

valiro
valiro  •  31 Martie 2016, 19:32
Postat de kos_tyn pe 31 Martie 2016, 19:06

si care e problema lui panduru? marica a facut ce a considerat el ca e bine pentru sanatatea lui

Stimabile, Marica trebuie sa faca ce considera un doctor, nu ce considera el...

zizu
zizu  •  31 Martie 2016, 19:06

de ce tea i dus la fc alcatraz mai bine? ti a zis luchin.....! tamas....vine randul tau....:)

Vezi toate comentariile (7)
Comentează