Alte știri din fotbal
Cum e atmosfera la U Cluj după două eșecuri consecutive: „Așa i-am văzut pe băieți în vestiar”
0
Stupoare la derby-ul de promovare din Liga 3 » Prețuri halucinante la bilete, de 5 ori mai scumpe decât în Superliga
0
Zeljko Kopic l-a dat pe spate pe fostul atacant de la Dinamo: „E vorba de strategie”
0
CFR Cluj „fierbe” în culise! S-a bătut cu bodyguarzii lui Ioan Varga, iar acum s-a întors în club
0
Știri din fotbal internațional
Dezvăluiri în ancheta în care e acuzată Inter » Codul secret din camera VAR
0
Ședință de urgență la Gaziantep, după primul meci al lui Rădoi: „Urmează o decizie clară”
0
Imagini dezolante cu „rebelul” Grealish » A adormit în mai puțin de o oră după ce a ajuns la un bar din Manchester
1
Rămâne Răzvan la PAOK? » Presa din Grecia îi cere patronului Savvidis „să iasă în față”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Proiectul „Curtea de apă”: Cum încercau românii dintr-o fabrică de bere să ...
Libertatea
Cu mașina la mare: cele mai frumoase destinații din Grecia, Bulgaria și ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
ce spuneam ..... daca spui si "sa moara puradeii" te cred pe cuvant ... . tu ce ai facut pentru Ardealu asta ? spune tu un lucru concret . ai facut ceva ? tu crezi ca stramosii tai daca au luptat au luptat singuri ?
dar ce ma, ratatule tu ma cunosti sau ii cunosti pe strabunicii mei sa zici ca-s venit in Ardeal ??
ce copilarii ratatule?? cine esti tu mai rahatule sa zici ca nu-s ardeleni ai mei, cand au suferit si au fost ingropati pe pamant ardelenesc? cine esti tu gunoiule?
ba rataule, tu vorbesti ma, ei au suferit ani la randul in Ardeal datorita ocupatiei si tu zici ca nu-s ardeleni ai mei...ba laba trista, tu nu esti ardelean nici 5% bronzatule, ca ai stii despre ce vorbesc daca ai fi...ti-am spus si satul alor mei si pe unde trecea granita imperului austro-ungar, ratatule
Sa fiu sincer , credeam .
tu il crezi pe ala cu calarsu lui ? parca ma cunoasta ca sa vada ca sunt din calaras sau brasov .... copilarii de tastatura .
tu singur iti scuipi stramosii .. prin atitudinea tiganeasca ... _ gata nu ma mai injosesc sa iti raspund . nu am injurat pe nimeni pana acum pe gsp si nu vreau sa imi strici acest obicei . indiferent de rasa ... cinste nu iti faci ... par un tiganus stresat . noapte buna
pai acolo e plin de astia ca el...doar nu credeai ca e neamt din Sibiu ??? :))
Este din Calarasi ?
pleaca o data gunoiule, esti un nimic si ramai un nimic ma...cine esti tu sa-mi scuipi stramosii, ratatule?? hai sa vorbim de Ardeal si istorie ca te fac praf, tigan de calarasi ce esti tu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.