Alte știri din fotbal
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
6
FIFA a dat regula pentru Superliga » Ce fotbaliști vor primi procente din transfer + Clauzele, obligatorii
0
Alertă la FRF, după dezvăluirile Gazetei! Sesizare de urgență în scandalul momentului » Președintele riscă doi ani de suspendare!
2
Două achiziții tari la Sepsi! Dioszegi nu mai vrea să retrogradeze
3
Știri din fotbal internațional
Topul salariilor selecționerilor de la Mondial » E plătit de 4 ori mai bine decât campionul mondial!
0
Noi mărturii ale lui Chivu despre primul eșec dureros la Inter: „ZERO! Pentru mine, lucrul cel mai important e...”
0
Înainte de Mondial, Thierry Henry a primit o stradă cu numele său în New York + Pe cine vede favorită la câștigarea turneului
0
Gafă la fotografia lotului! » Haaland: „M-au confundat, or fi uitat de mine”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Un primar din Banat încearcă de șase ani să facă un „complex de agrement” ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
jigodia aia din ghncea are un palmares trucat prietene. jumatate din titlurile lor sunt cadou de la pcr, fsn si 2 sunt cumparate de becali de la frf. atat a putut deocamdata. si era sa si faca parnaie. si il mai si injura retradoizii de suporteri stelemisti. cand el era sa faca parnaie pentru ca a cumparat si el 2 campionate pentru ei sa se bucure si ei... caci, pe teren, in lupta dreapta, au 3 titluri in 13 ani si o cupa daruita de un tradator craiovean, cumparat si ala in prealabil.
Tot cu mintea ai rămas pe vremea când erați echipa securității. Doar voi in ultimii 15 ani ati făcut România de kakat peste hotare în Europa. Ar trebui prin lege sa vi se permită sa jucați doar în competiția interna. In scorul ala ai uitat sa pui și GHETELE DE AUR furate de voi în stilul porcilor securiști. Tony Polster așteaptă și acum scuze pt furtul vostru ordinar al Ghetei de aur.
Faza e ca ziaristii astia de carton le dau apa a moara. Iti dai seama ce e in capul unui tanar de 14-18 ani care urmareste canalele de sport din Romania? Fotbalul e un sport frumos ,pacat ca uni l-au murdarit in Romania.
Daca si cu parca ... au luat 3 puncte , sunt egalii vostri , si au un parcurs mai usor decat al vostru pana la final , eu nu as pune asa declaratii razboinice cu "cei mai slabi din primele 6 "
si steaua e praf. cu galatiul, pe care i-am dominat si in 10, ati tras 3 suturi pe poarta. 2 au fost goluri, la invitatia disperata a galatenilor.
sunt de acord ca fotbalul trebuie jucat pe teren. dar cazul Valiza a dezvaluit ca se dau valize. nu doar ca s-ar putea da, ci chiar ca s-au dat. In primul rand de la Steaua, fiindca Gigi a recunoscut ca a vrut sa premieze U.Cluj. Cine stie in cate alte meciuri a mai dat valize si nu s-a aflat?!
45-35 restul e tacere tacerea oilor.
ok, dar in romania 50% din populatie sufera de mania persecutiei si are sindromul conspiratiei universale direct in koor. de pilda mister valah, e campion mondial la conspiratii.
Va urcam pe garduri în Ghencea. Bătaia din tur a fost o joaca de copil fata de ce măcel o sa fie.
Papagalul ala nu e antrenor. Ultimii lor antrenori adevărați au fost Andone și Rednic. Facem scor cu ei pe Ghencea. Daca Chiajna nu rata incredibil era 3-0 în minutul 30! Căinii nu joaca nimic. Sunt de departe cei mai slabi din primele 6.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.