Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
22
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, convocat de șefi! » Ofertă pentru Emiliano Martinez
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Ce echipă va trimite în teren Elias Charalambous
0
Jude Bellingham a „cimentat” victoria lui Real, apoi a sărbătorit într-un mod ciudat: iată semnificația
0
Dennis Man, note la poli opuși în presa britanică și olandeză » Antrenorul Peter Bosz, furios
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Răspunsul lui Nicușor Dan la oferta lui Donald Trump privind Consiliul ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
...da jucatori foarte slabi adusi ...
Au si maghiarii prostii lor, tu ești cel mai bun exemplu
maghiarii ca oameni au si bune si rele. Ca "mai vestici" ca romanii , au seriozitate in munca. Ca stat ungaria si ca politica udemereii si fideszii : acolo e problema de manilupare, ca nu crezi ca de destepti ce sunt in harcov au padurile taiate si sunt cei mai saraci dupa unele judete moldovenesti. Cat timp va luati dupa politicieni si faceti ochii mari la zaharel , uitati ca sunteti manipulati si furati. Cei in Ungaria sunt alta cultura fata de voi
e de perspectiva, acum il are barcelona in vizor ca manager, le arata si lor cum sa faca fc barca osk
Da ma pisti. Am văzut maghiarii voștri aia de treaba care l au omorât pe Marian Cozma. Tot prostanac ramai
Suna cam absurd, ce daca traieste in Secuime? asta il face automat pregatit sa fie cetatean maghiar? Treaba lui, sunt convins ca a ratat zeci de joburi in vestul europei pt ca era roman si nu suntem in Schengen :))
Bah si a spus un roman..!:)))))) daca va ziceam din cluj,sareati ca arsi. da..hunii,maghiarii,ardeleni,iobagi,tradatori..dar nu..a spus un oltean de al vostru,practic ce spune toata europa,de zeci de ani..aici,in germania, cand ai un coleg maghiar,e respectat,e considerat serios,onest..sa vezi frate,ce zic de romani,de iti vine sa te bagi in pamant..romanii sunt vazuti la nivelul afganilor si sirienilor,in germania.
Diferenta se vede cu ochiul liber cand treci din Romania in Ungaria autostrazi curatenie civilizatie, Budapesta nu se compara cu Bucurestiul.
*maghiara
Deci primeste cetatenia maghiare nestiind macar imnul sau istoria Ungariei. Si acum se poate angaja mult mai usor in Schengen,la 63 de ani (zidar,sudor,macaragiu)?. De asemenea,aia din sud nu sunt atat de muncitori si nu prea isi vad de treaba lor,aviz Bucurestenilor :) Sa vezi acum mascareala pe forum :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.