Alte știri din fotbal
Tatăl lui Louis Munteanu a intrat în direct și a dat detalii despre discuțiile cu Gigi Becali pentru transferul fiului său la FCSB: „Noi nu am spus niciodată «nu»”
5
Încă un meci și abia apoi pleacă! Informație importantă din echipa „câinilor”
0
Antrenorul din Superliga pleacă după un singur meci: „Va fi altcineva cu Craiova”
1
Daniel Pancu a obținut licența PRO și devine oficial antrenorul principal al lui CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Probleme mari pentru Cristi Chivu înaintea meciului cu Liverpool » Titularul de bază al lui Inter este incert pentru duelul din Liga Campionilor
0
Neymar, adio Mondial? Vedeta lui FC Santos le dă fanilor vestea proastă
0
În ianuarie făcea spectacol pe Arena Națională, acum e gata să plece de la Manchester United
0
O jucătoare, hărțuită de un milionar: mesaje insistente cu tentă sexuală
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Florin Lăzărescu, scriitor: „Fără exagerare, aș putea scrie un roman cât ...
GSP SPECIAL
Americanul Russell Bentley, un propagandist al Kremlinului, a fost torturat ...
Libertatea
nu cred ca va avea aceeasi sansa... dar nu cred ca sunt singurul care considera ca baiatul asta e viitorul stelei. trebuie sa ii se acorde mai multa incredere. are talent si in plus are multe de demonstrat ... se ambitioneaza ca sa le demostreze celor de la craiova (in special lui balaci) Lacatus ar trebui sa joace cu el sa ii creeze concurenta panaramei de Moreno. ca numai impresii are in cap.
alex, daca ai juca cu szekely si stancu, te-ar da jiji afara dupa 3 etape!
Da, ar trebui sa joace titular in locul lui Dayro Moreno. Poate ca ce s-a scris in presa despre jucatorii Stelei e adevarat, dar oricum, Dayro e prea indolent. Cred totusi ca el este cel mai valoros jucator al Stelei, dar nu s-a adaptat la rigorile fotbalului european. In Europa, trebuie sa fii un fotbalist complet, sa alergi, sa faci recuperari. Dar daca ce a scris presa despre comportamentul conducatorilor cu jucatorii straini e adevarat, atunci cea mai mare parte de vina o au conducatorii.
Trebuie sa dispara Lovin si Ov petre din primul 11, sunt super lenti si strica realmente jocul , nu fac nici faza defensiva nici faza ofensiva.
Cel mai prost transfer al stelei din 2008 este cel a lui Marius Lacatus,Fara suparare nu are nici o stofa de antrenor,intr-un an si ceva nu am fazut absolut nici o viziune de joc.Eu daca a-si fi antrenor la-si titulariza in aparare pe Radoi si Goian pentru ca se completeaza foarte bine (unul lent si foarte inalt care este compensta de radoi mai rapid dar mai mic),la mijlocul terenului trebuie titularizati Plesan ,Dayro Moreno, szechelysi Toha iar in atac Kapetano si Bogdan Stancu
ar trebui sa acorde mai multe sanse lui ionescu, bicfalvi, ochiirosi...! chiar sunt talentati copii astia!
Sunt convins ca va confirma cat de curand cu o singura conditie:daca se va antrena serios si va avea un mod de viata ordonat,atunci sigur va ajunge unul dintre cei mai tari mijlocasi romani ptr. ca la el talentul e nativ.Ar fi mare pacat sa nu se intample asta.
o sa aiba o pw.la andrei ionescu aceeasi sansa ... tot cu lovin si ov.petre o sa joace :))) pacat .pt ca e unjucator ntalentat .. insa nu a avut sansa sa joaca .. si mai zice laca.. steaua a jucat ofensiv =)) penibil ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.