Alte știri din fotbal
Când se joacă barajele pentru Conference League și pentru promovare/retrogradare
1
Presa din Ungaria, prima reacție după ce Sepsi a obținut promovarea în Superligă
1
Florin Pîrvu, după ce Voluntari a ratat la limită promovarea directă în Superliga: „Puțin atipic, ne-a costat scump”
2
Laszlo Dioszegi, show pe teren după ce Sepsi a revenit în Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
0
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Antrenorul l-a făcut să vrea să plece de la Manchester United: „Asta era în mintea mea”
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Ce are caracterul omului cu talentul?
Ar fi interesant sa se faca un studiu reprezentativ pe gigistii care merg la stadion sa-i dea banii oierului si care proclama ca becali ar fi cumparat Steaua. Niste teste IQ simple, ca alea de pe vremuri de la recrutare :)) N-as paria nici 5 lei pe faptul ca media ar depasi 80...
talpan si generalii aia burtosi nu te fraudeaza bai frustratule…?..ca se toaca bani si buget de mijlocul clasamentului liga 1 pe o facatura de echipa infiintata de 5 ani si care nu are nici o noima si un scop precis de la infiintare
Vezi ca rostogolesti din greseala fake-newsul cat casa de care au profitat Paunescu si apoi becali: NU EXISTA NICI O NORMA UEFA CARE SA CEARA ASTA, s-a intrebat acest lucru in scris la UEFA si aia au confirmat in scris ca nu au avut niciodata asa ceva. La noi s-a derulat o uriasa campanie de dezinformare pe acest subiect.
Haide bre, ca stie deja o tara intreaga cine a devalizat AFC-ul: gheneralii Armatei Romane, cu girul lui Talpan! Aia isi umpleau buzunarele in urma lui Becali care le platea datoriile la greu, inclusiv alea la stadionul lasat in paragina, la nocturna instalata de Tehnorob si ajunsa la executare silita (rascumparata apoi pe banii oierului), la tabela de marcaj care era gata sa fie demontata de furnizor pentru ca aia uitasera s-o plateasca de ani de zile si Becali a achitat-o cu banii jos ca sa ramana acolo unde ai vazut-o la meciurile cu Ajax, Real Madrid, Chelsea... la jucatorii Stelei ramasi cu salariile neplatite cu lunile... la gazonul schimbat ca sa indeplineasca cerintele UEFA, la instalatiile de incalzire si de drenare a terenului de joc, la lojele oficiale si a spatiilor pentru presa modernizate, la parcari si turnicheti conforme cu cerintele standarelor UEFA... Bah, este de notorietate publica, Armata a furat Steaua, in niciun caz Gigi Becali!
Comic e faptul că suporterii fc fcsb consideră că Lăcătuș, Pițurcă, Balint, Ștoica sunt niște gunoaie, în același timp declarându-se steliști, mândri că sunt susținătorii echipei care a câștigat Cupa campionilor. Csfncsf.:)))
Sarmane gigist unineuronal, prejudiciul nu se calculeaza la cat poate o echipa produce folosind marca Steaua in ligile inferioare :)) Ca becali nu a fost in ligile inferioare cat a folosit FRAUDULOS (LUCRU STABILIT ACUM DE INSTANTA) MARCA STEAUA intre anii 2003-2017. Facem pariu ca se va stabili un prejudiciu care sa acopere CEL PUTIN aia 8 milioane cu care ciobanul a raudat ANAF (adica pe noi toti) mutand activitatea de pe AFC Steaua pe firma fcsb? :)) Si vorba ceea, daca platea banii aia in 2003 nu putea nici naiba sa-l acuze de nimic iar in 2017 nu ar fi avut statul nici cel mai mic motiv sa nu-i prelungeasca imprumutul marcii samd. ASTA SE INTAMPLA MA GIGISTILOR CAND FACI O ESCROCHERIE IN LOC SA VREI SA FACI O AFACERE LEGITIMA.
Bai frate Steaua era in cadere libera in fotbalul european si Steaua UE FANTASTICA le-a dat oportunitatea unor echipe de Carton infiintate peste noapte sa joace in grupele Champions league sa incaseze zecile de milioane si sa intre in insolventa in detrimentul unora care le-au netezit parcursul precum Dinamo sau Rapid in sezonul 2006 si continuata de FCSB in sezoanele urmatoare,bani pentru palmares cand tot ce conteaza sunt punctele facute de o echipa an de an in Europa...aia de la UEFA
Haide bre, ca stie deja o tara intreaga cine a devalizat AFC-ul: gheneralii Armatei Romane, cu girul lui Talpan! Aia isi umpleau buzunarele in urma lui Becali care le platea datoriile la greu, inclusiv alea la stadionul lasat in paragina, la nocturna instalata de Tehnorob si ajunsa la executare silita (rascumparata apoi pe banii oierului), la tabela de marcaj care era gata sa fie demontata de furnizor pentru ca aia uitasera s-o plateasca de ani de zile si Becali a achitat-o cu banii jos ca sa ramana acolo unde ai vazut-o la meciurile cu Ajax, Real Madrid, Chelsea... la jucatorii Stelei ramasi cu salariile neplatite cu lunile... la gazonul schimbat ca sa indeplineasca cerintele UEFA, la instalatiile de incalzire si de drenare a terenului de joc, la lojele oficiale si a spatiilor pentru presa modernizate, la parcari si turnicheti conforme cu cerintele standardelor UEFA... Bah, este de notorietate publica, Armata a furat Steaua, in niciun caz Gigi Becali!
Instantele civile nu pot schimba continuitatea FCSB ... Asta e posibil doar intr-un singur caz, o condamnare penala pentru ilegalitati daca exista si pot fi probate la preluarea echipei de Becali. Asta este singura cale. Au incercat de doua ori si au obtinut NUP: adica nu sunt probe care sa demonstreze ilegalitati. Atunci s-au orientat in civil si in constatare numai ca deciziile civile in constatre nu au caracter executoriu, deci nu e nimeni obligat sa tina cont de ele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.