FOTBAL » LIGA 1 » GAZ METAN - STEAUA, VINERI, ORA 16:00, GSPTV ŞI GSP.RO / CONDUCEREA A AŞTEPTAT CA LĂCĂTUŞ SĂ RENUNŢE DUPĂ MECIUL CU FARUL
Alte știri din fotbal
Florin Prunea, verdict despre Dinamo după ce „câinii” și-au asigurat barajul de Conference League: „A stors-o! Sunt favoriți”
0
Ce s-a întâmplat imediat după Dinamo - CFR » Inamicul fanilor dinamoviști + Scandări rasiste la adresa lui Pancu
0
Dinamo - CFR Cluj 0-0. Mediocritate în drum spre cupele europene! Un derby cu puține faze de poartă
12
Mircea Rednic știe următorul antrenor al Rapidului: „Acestea sunt informațiile mele”
0
Știri din fotbal internațional
Revenire istorică în La Liga după 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
15
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
baaaa cum sa plece laca de la steaua.......FMM vostri de conducatori......daca il demiteti pe laca in puscarie ***ciobane....RESPECT PE VIATA MARIUS LACATUS
cat de penibil esti domnule.nu laca "a salvat " echipa atunci ci valizele lui jiji date la toata lumea (adversari, arbitrii, brichete) si laca e doar beneficiarul fara voie al acestor manareli.iar sa fim seriosi...laca are rezult de n ori mai slabe ca hagi ca antrenor la steaua.si pe deasupra hagi nu a avut decat 3 luni la dsipozitie si a calificat si echipa in CL in acel timp.iar spre de osebire de acest lingau hagi cand a simtit ca oaia incepe sa se bage...a renuntat pt ca are cara
daca pleaca caca si cu arga...sa vina Ciomu la steaua !!!..sa vezi ce alearga aia pe teren....bat si pe livepool/chlsea/man utd..toate in acelasi timp :)
Ne-am saturat de submediocri sa vina Panduru
fiara e pe craca..si se invarte in stol cand se schimba vremea...? mda,misto imagine. mai ales ca fiara e intre ghilimele:)
Laca nu va pleca. Laca e Steaua! El poate redresa echipa asta asa cum a facut si dupa dezastrul Hagi. Steaua va castiga la Medias acolo unde liderul de carton (mai degraba de hartie igienica ) Dinamo a luat un punct jucand in 14 in permanenta si apoi va invinge in serie. Primele mari victime vor fi Rapid si Cfr! Nu trebuie demis. A pornit reconstructia si stie lotul! Si nu uitati ca el i-a resuscitat pe Stancu si Toja. Asa ca nu pleca Marius! Respect Laca! Forza Steaua! Gaz Metan-Steaua 0-3!Laca
incompetent!!!!
Laca trebuie dat afara daca nu vrea sa plece singur. Vad ca nu stie ce inseamna onoare si se agata de scaun. Nu are valoare ca antrenor si asta il va face sa piarda tot respectul fanilor. ce mai vrea sa demonstreze omul asta? Procedeaza la fel ca si colegul lui Piturca? Lacatus duteee.... oriunde numai duteeee!!!
are dreptate Amen, ce tot il ridicati in slavi pe Lacatus. A jucat bine la fel cum au facut`o si alti jucatori in perioada aceea. Dar in ultimii ani de cariera era huiduit la fel ca acum. ca nu mai vroia sa se retraga odata. Juca si la inchidere. Ca antrenor e vai de mama lui
Trebuie adus un antrenor de divizia B. steaua ar trebui retrogradata dupa ce se termina anchetele cazurilor de coruptie din fotbalul romanesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.