Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
8
Știri din fotbal internațional
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
„Atmosferă urâtă! E mlaștină multă” » Sorin Cârțu, impresionat după debutul Craiovei în Liga Campionilor: „E de CNN”
0
Adrian Rus visează cu ochii deschiși după victoria Craiovei: „Vrem să ajungem cât se poate de departe în Liga Campionilor”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
proa sta e ma ta. olaroiu a fost cel mai slab antrenor din istoria stelei.
proa sta e ma ta. olaroiu a fost cel mai slab si mai pupincurist antrenor din istoria stelei.
bine spus.....bravo. dar nu mai vin decat cateva sute de samantari. de ce ?
totdd :Saracul de tine...mai uite-te prin statistici si mai umbla la memorie ca esti batut in cap.Olaroiu niciodata nu a terminat sub locul 2(a castigat un titlu in 2006 si un loc secund in 2007).Nu a antrenat 3 etape Steaua,ci a facut-o tot returul plus inca 8 meciuri in Cupa Uefa.Titlul din 2006 se datoreaza in egala masura atat lui Oli cat si lui Protasov.Inainte sa vb ca prostul mai documenteaza-te.
Fratilor, Marea problema la Steaua nu este Becali sau Piturca, ci AISS, cei pe care daca ii iei la intrebari habar n-au de trecutul si de gloriile Stelei. Ei au tema de casa sa intretina tensiune in Ghencea si pentru aia sunt platiti, hraniti si injectati. AISS trebuie desfiintata in primul rand. Daca dispare scandalul din Ghencea ei nu mai au obiectul muncii. Ca sa nu mai zic ca Steaua oriunde in Romania ar avea mereu stadionul plin. De aceea, la meciul cu Branesti,strigam JOS CANGRENA AIS
Daca in campionatul trecut ar fi fost dictatura publicului nu a maimutelor, asa de prost cum a fost lotul Steaua avea o sansa la campionat. "Datorita" voua nu a avut. Si lasati basmele cu arabi sau rusi bogati. Aia investesc DOAR in Premium League si eventual Championship.
sibelius, ai pus punctul pe I. Trebuie sa incurajam echipa, sa aducem Steaua in mijlocul atentiei, nu pe Gigi Becali.
Sa ne spuna si noua acest impostor M.Nicolau cu cat a fost platit sa faca scandal si sa se produca aceasta plecare.Comunicatul ala dat de ei o facatura auzi ce nu le-a placut cum s-a bucurat la sfarsit Becali.Dar voi care va dezbracati si urlati pe strada si urinati in public nu faceti imagine negativa....asta a fost un plan de destabilizare a echipei pt ca avea un viitor frumos presa a avut o contributie mare la fel si prostia lui becali ca a intrat in jocul lor si a 6urv3l0r din AISS
Se pare ca nimeni nu a cumparat abonamente pentru Steaua. Toti cei care au cumparat bilete ori abonamente au fact-o pentru anumite persoane (foste glorii), nu pentru clubul MAPN-ului.
totdd frate pesimist mai esti. Dak o sa vina un antrenor inteligent o sa se descurce cu Becali, asta e clar. Mai bine da din gura si sa bage bani decat invers. Dak vrei un patron care tace du-te tata la Urziceni. Sa vezi acolo senzatii tari.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.