Alte știri din fotbal
Percheziții de amploare după incidentele de la Rapid - Petrolul » A fost ridicat inclusiv un angajat al clubului
0
Tiberiu Bălan, numit antrenor deși e suspendat de FRF
0
Supercomputerul a recalculat șansele la titlu după terminarea sezonului regulat
2
Cu lacrimi în ochi, Elias Charalambous a părăsit România » Declarații la aeroport: „Important e cum pleci”
19
Știri din fotbal internațional
L-au băgat în ședință pe Chivu după eșecul din derby: „Tot statul major al clubului a venit la Appiano Gentile!”
0
Roman Abramovich continuă conflictul cu guvernul britanic cu privire la cele 3 miliarde de euro rezultate din vânzarea lui Chelsea
0
Kylian Mbappe lipsește în turul cu Manchester City! » Alvaro Arbeloa este afectat de probleme și în apărare
0
Retragerea de la CM 2026 poate avea consecințe grave pentru Iran
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Planul diabolic cu care Iranul poate ruina lumea cu toată opoziția SUA. ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Ce carburanți alternativi sunt disponibili pe piață în contextul în care ...
Libertatea
sunteti varza
vai de capu vostru... un articol nu sunteti in stare sa il intelegeti corect. va trebuie dictionare ?
mai da... asta e chiar foarte sigur pe el ca otelu joaca cu cfr.. adica nu a gresit intr-un singur loc.. asta a gresit tot aricolul
MA OAMENI BUNI VOI LA CE CAMPIONAT VA UITATI ? E INCREDIBIL CE PROFESIONISTI SUNTETI ... INCREDIBIL
PRostilor...otelul joaca contra Stelei....retarzilor !!!!!!! halal de jurnalisti ce sunteti!!!!!!!!!
V-ati apucat de chefuit ca e steaua iar pe 1? Se bea mult la redactie? Vad ca iar sunteti praf...
Ar trebui sa va dea stan in judecata pentru fals! Citati de la voi din burta negru pe alb! RUSINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
ce ziar dekkt retardatilor otelul joaca cu steaua sunteti niste retardati~X(~X(~X(
Sunt complet de acord cu dani. Imposibil ca un presedinte de club sa nu stie cu cine urmeaza sa joace. mai ales ca e steaua. Tot articolul este inventat.
absolut penibili!!! inca o data ati dovedit ca nu sunteti un ziar de incredere. cautati doar scandaluri... o stire = un dolar. sa fie comentarii cat de multe ca asta inseamna jurnalism, nu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.