Alte știri din fotbal
Adrian Mutu, nemilos după Turcia - România: „Echipă mică! Au fost mult peste”
0
Fostul internațional, verdict despre mandatul lui Lucescu la echipa națională: „A fost o utopie”
0
Daniel Pancu se înclină în fața unui fotbalist din Superligă: „Legendă!”
1
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
1
Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Un programator supărat a reconstruit site-ul ANAF în doar două ore pentru a ...
Libertatea
Nici un om civizilat din tribune/peluza nu injura Timisoara. Dar mai sunt si oameni de grota care nu-si dau seama si striga ce le suna lor mai dur. Sper ca cei din Timisoara sa-si dea seama ca injuriile nu au venit din partea tuturor. Imi pare rau ca exista Iancu pentru Timisoara. Va multumim pentru 1989, dar... Hai Otelul!
In fotbal se investeste si nu se vorbeste daca vrei sa faci performanta. Avem 2 echipe care se bat pentru titlu insa mi-e scarba de cei care le conduc. Romania e singura tara in care arbitrajul este vehement contestat de multe ori fara motive. Romania este singura tara in care inainte de meciurile importante patronii intervin cu declaratii total deplasate pentru a pune presiune pe adversar. Romania este singura tara in care fotbalul nu va atinge nivel european din cauza patronilor. Avem un fotbal urat insa reactiile de dupa meciuri fac toti banii, ei bine nu cu reactii ajungi sus si cu munca si daruire. Urez bafta ambelor echipe si sunt sigur ca se va juca doar pe teren.
ai fost chior ... un penalti la noi care nu s-a dat si o eliminare a macelarului care iar nu s-a dat... ati castigat pe doua greseli ale noastre... si atat Dar greselile raman greseli si destul de grave si au mai fost
mai mariosica... ce aranjamente... ofera date exacte delatii etc... ???? te iei dupa rehatul din "Hardaul banatlui" sau al ferentarilor ... esti un papa-gal repeti ce spune marele INcur... citeste ce spune ... totusi un nume in presa... Radu Cosasu se intreba: Cine nu e disperat de aceste mizerii din fotbalul romanesc? Pai e simplu, presa pentru ca ii baga in seama pe toti rinocerii, cerandu-le declaratii, mergand cu microfoanele si punandu-se in genunchi practic in fata lor, sunandu-i si intaratandu-i sa scoata pe gura rahat proaspat. frumos spus nu?
ALOOOO!!! DNA?? Valizele lui Iancu si Porumboiu nu reprezinta mita? Doar a lu' Jiji?? Si il aveti pe Stan care declara raspicat ca are informatii directe de la un fotbalist, ca au jucat pe "premiere"!! Mitica, tu ai auzit? Cred a ne racim gurile de pomana si pierdem timpul fara rost! Asa oameni, asa tzara .... .
nenea timisoreanule ... esti total subiectiv . mai vorbesti si baliverne pe langa asta ...
dati si nu "da-ti " sticam limba romana ...
eu i-am luat apararea lui stan la inceputul campionatului desi el il atacase primul pe iancu asa preventiv, dar acum regret amarnic. stan si munteanu au inceput razboiul cu timisoara de la meciul tur cand ne-a acuzat ca i-am batut cu 2-0 cu ajutorul arbitrului. a fost un atac miselesc a lui stan si a lui munteanu pentru ca s-a arbitrat bine acel meci. de aia au si pierdut, in meciurile in care galatiul a fost arbitrat corect a pierdut puncte iar cele pe care le-au castigat le-au luat pe furaciuni de arbitraj sau pe non-combatul unor jucatori adversi.
Dovezi ca s-a jucat pe caramizi de bani??? Daca nu are dovezi, atunci sa se autosesizeze Comisia cu o suspendare, amenda etc.....aaaaa am uitat Stan ii in Comitet....
DESTEPTII , TIMISRENI , CA TOTDEAUNA , , CIVILIZATI ,, BRAVO , LOR .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.