Alte știri din fotbal
A depus plângere la CNCD împotriva FRF, acuzând echipa lui Răzvan Burleanu de „pasivitate în luarea unor măsuri dure împotriva rasismului pe stadioane!”
0
„Nu vor să fugă!” » A punctat un detaliu ULUITOR la Rapid: „Am pățit-o și eu, și tata”
0
Prima reacție a lui Gică Popescu, după ce cumnatul Hagi a devenit selecționerul României
0
Selecționerul Gică Hagi: „Am un mesaj pentru cei mai bogați oameni din România!”
6
Știri din fotbal internațional
Accidentare oribilă suferită de fiul lui Jurgen Klinsmann!
0
Pep Guardiola, război psihologic cu Arsenal: „Încă un record pe care l-am atins”
0
Haos la derby-ul din Paraguay! Femeie însărcinată evacuată, polițiști transportați la spital
0
Alvaro Arbeloa, atac la „fluierașii” spanioli: „Titlul? La ce ni s-a întâmplat cu Girona e mai ușor să luăm Liga Campionilor”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan va da afară din Guvern toți oamenii PSD, secretari și ...
Libertatea
Misterul originii moților din Munții Apuseni. Urmași ai dacilor, romanilor ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Drama!!!!! Nuuuu, va fi sarbatoare pentru mine, prea ingamfati tzaranii astia, merita sa se duca in B, cei mai nesimtiti din liga 1. Vreau sa vad cu sunteti voi smecheri de liga 2, tzarani prosti.
drama?:)) se bucura toata tara daca se duce craiova in B!eu personal foarte mult!au fost atatia ani sclavii stelei! forta dinamo!
Ce-i tot dati cu Craiova-n sus, Craiova-n jos. Obisnuiti-va sa-i spuneti Severin, ca asta ati ajuns. Stiinta Severin. (Valabil si pentru funii stelisti. Steaua Buzau. Repetati de o mie de ori zilnic, pina la toamna.)
Tare p..rost esti "Oltene"..te rog sa ma scuzi dar si tu esti un tzzaran complexat cu bucurestiul !!1 Ce treaba avem noi cu otelul !! Ce interes am avea sa luam parte unuia sau altuia !!1 Aici e treaba voastra si numai a voastra !! Personal Respect Otelul pentru ca nu a fost, nu este si probabil nu va fi usor vreodata sa joci cu ei !!! Stiinta la fel indiferent unde se afla in clasament nu e usor sa joci contra ei are si multi suporteri dar in ultimii 30 de ani nu ati facut mare lucru
Nu ai tu inima asta Marius.Mai lasa si pentru la anul cand vom avea nevoie de puncte.felicitari pt jocul echipei si pt minca depusa.
... in Craiova desi echipa nu mai are rezultate 95% din microbisti tin cu Universitatea. De aici vine drama mai copii. O echipa precum Craiova este iubita de foarte multa lume in Romania, are si foarte multi dusmani, face si rating pentru televiziuni, lucruri care sunt la mare distanta de Otelul Galati si echipele de talia ei. Diferenta este urmatoarea: Craiova conteaza indiferent de pozitie in clasament, Otelul (sau Unirea Urziceni de exemplu) nu conteaza prea mult nici cand ies campioane.
hai bafta la peste si sa va culcati devreme,ca meciurile in b incep la ora 11:))
rucva de tama.iar cenzurati?
Pentru toti de mai jos care s-au legat de comentariul meu ... Stati linistiti ca toti suporterii Craiovei stiu ca echipa nu mai este ce a fost (cauze: Staicu, netoiu, Mititelu), ca nu mai contam in lupta pentru titlu de vre-o 15-20 de ani, dar cu toate astea noi ne iubim echipa. Si suntem multi. Spre deosebire de marea majoritate a oraselor mari din tara, inclusiv Galatiul, unde 45% din microbisti sunt stelisti, 45% sunt dinamovisti, si nicirestul de 10% nu tin toti cu echipa locala ....
TARATARA VREM OSTASI? PE CINE? PE LOL JUNIOR PROBABIL UN BUCURESTEAN PROST SAU UN FRUSTAT
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.