Alte știri din fotbal
FC Argeș a rezistat o repriză în inferioritate numerică și a obținut prima victorie a sezonului
3
3 detalii de la FC Argeș - Petrolul » S-a accidentat și a izbucnit în lacrimi la marginea terenului
0
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
1
Știri din fotbal internațional
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
15
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Stan e la PNL.....parca mai conteaza?! Toti obositii, loserii sau haterii isi dau cu parerea, ce conteaza ca nu cunosc nici macar lucruri elementare! Suntem in tara pro stilor si comentariile sunt apanajul manipularilor, frustrarilor si incomensurabilei pro stii nationale! Ne meritam soarta! Oricum in mod sigur nu va exista vreodata o clona la Galati......in cel mai rau caz mergem inainte cu ex-divizionara de prima liga, Dunarea Galati!
IAR SATAN A CHELTUIT BANII PT PSD SI PT A AJUNGE PRIMAR CELE 10 MIL PT CELCESTE DAR DE EX BASE UDREA SAU BOC NU AU CHELTUIT MAI MULT IN CAMPANIILE ELECTORALE DIN ROMANIA SI EUROPARLAMENTARE ? SI EI SUNT PDL IAR DEEX VIDEANU A CASTIGAT DE 3-4 ORI MAI MULTI BANI DECAT STAN !!
PT STELIST 1986 AMICE VEZI CA STAN E PSD IAR ADAMESCU PDL DECI DUSMANI!!! PE ADAMESCU L-A ADUS CONSILIUL DE ADMINISTRATIE CARE ABIA ASTEPTA PLECAREA LUI STAN POT A LUA BANII DE LA UEFA OTELUL PRIMISE 17 MIL EURO NU CONTEST CA STAN A CHELTUIT 10 MIL DAR IN CLUB RAMASESERA 7 MIL IN CONTABILITATE DACA ADAUGAM INCA 2 MIL DIN DREPTURI TV SI VANZARI JUCATORI SE ADUNA 10 MIL CU CARE OTELUL REZISTA 2 ANI DEOARECE BUGETUL ANUAL ERA DE 5 MIL EURO NU ADAMESCU A FURAT BANII CA SA PLATEASCA DATORIILE FACUTE DE FIRMA SA ASTRA ASIGURARI SI DE FONDURILE DATE pDL-ULUI CHIAR JURNALISTI PDL CA B1, ROMANIA TV SAU REALITATEA SAU HOTNEWSUL-SITEUL DE CASA AL SRI-ULUI SE PARE CA AR FI AFIRMAT ASTA !
nu stiu de ce unii dintre noi credem ca niste tartori, smecheri cu multi ani vechime, gen marius stan ar fi putut cumva fi fraieriti de un nou venit in sistem. totul a fost bine pus la punct. el l-a adus pe asta la club ca sa-l stoarca de bani(clubul otelul) prin firmele sale de aiurea de prin bahamas. daca dna-ul o sa ia urma banilor, mirosul lor o sa-i duca si catre marius stan.
Otelul nu moare a mai fost executata in 1981, dupa ce a promovat in liga a 2-a, locul echipei a fost preluat de o echipa din Tecuci ei au jucat din nou in liga a 3-a au promovat in 1982 iar in 1986 au reusit sa devina nr. 1 in Galati detronand astfel 3 echipe cu palmarese superioare. In 1988 au reusit sa se califice in cupele europene iar in 2011 sa castige titlul national...daca echipa nu primeste licenta anul asta tot raul spre bine, Adamescu dispare din peisaj si o luam din nou de jos. Ce am facut cu bani putini vom face in continuare, nu suntem echipa departamentala sau de partid avem in spate un oras de aproape 300.000 locuitori! Loserii si haterii vor plange in continuare!
Habar nu ai situatia de la Vaslui. Daca e asa de bine, daca s-au bagat atat de multi bani de ce fug toti neplatiti de acolo. Ultimul e Salageanu care s-a lamurit cum sta treaba cu Porumboiu. Cat procese a pierdut Vasluiul pentru ca nu si-a platit antrenori sau jucatori straini? Toti ne dam cunoscatori.
Adamescu nu era la Otelul cand s-a castigat campionatul, iar Stan era in opozitie la USL. Teoria ta pica.
"Campioane" facute pentru a invarti bani negri si uite asa...statul roman a fost pacalit cu zeci de milioane de euro.Si acum regret ca datorita acestor magarii..cei de la Vaslui au fost frurati de 1-2 campionate.. si merita la cati bani a bagat Porumboiu acolo..
Cum naiba se face ca Urziceni, Otelul, Cefureu - toate au avut patroni care erau extrem de apropiati de Basescu? Ale naibii coincidente...
Lasa , domnu Stan, ca matale l-ai adus pe securistul ala la Otelul. Stiai foarte bine ce faci si tare mi-e ca schema e integrala opera ta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.