Alte știri din fotbal
Ianis Zicu, replică neașteptată pentru Gică Popescu: „Eu am cerut trei jucători!”
0
Olimpiu Moruțan negociază transferul la Rapid! Ce salariu vrea internaționalul român
0
Dejan Iliev, prezentat oficial » „Sunt pregătit să dau totul pentru Rapid”
0
Ofertă surprinzătoare pentru Dennis Politic! » Cine a pus ochii pe jucătorul trecut pe linie moartă la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City a ajuns la un acord pentru Marc Guehi » Suma pe care o plătesc „cetățenii”
0
La ce echipă l-a transferat Genoa pe David Ankeye! » Fostul atacant al lui Rapid nu a convins nici în Serie B
0
Prețuri exorbitante pentru finala Cupei Africii » Cât au ajuns să coste biletele la duelul dintre Maroc și Senegal
0
Dan Șucu îl vrea pe Daniel Bîrligea la Genoa!
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
Bine că i-ați dat mă prima de instalare, acum poate pleca. Cât diletantism la clubul ăsta (pe banii lui Șucu). Apropo Șucule, când aduci niște oameni în conducere care să și știe ce fac (inclusiv în conducerea tehnică)?
Rapid ar trebui sa-l lase pe gabonez în Turcia pt 2-2,5 mil euro. La cât a " băgat " clubul în el , acesta trebuie pedepsit în acest fel.
Anunt crucial auzi, domne ne-au invadat rusii ce s-a intamplat? Domnu redactor, cine va face titlurile?
Bani pe jos :)))
da. sumi/ famiglia. banii la vedere!
MARELE antrenor sa plateasca, e opera lui!!!!! a declarat ca a venit pentru el, cu mult fast!!!!!!!!!!!!!!
Din ce spune Sumudică se pare că el face afaceri cu jucătorii și patronul plătește,el îi aduce el îi dă afară de ce oare nu a primit comisionul.El strică jucătorii români tineri pentru plăcerile lui.,cât va mai dura acest fenomen ce ziceți domnule Sucu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
D-zeu nu doarme !!! Asa se intampla ***!!! Sa furati jucatorii altei echipe !!! Sper sa nu prindeti play-off !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Beautiful. Si clar, pe deasupra. Deci, asta e decizia lui Sumudica :) Bey Sumi, vezi ca o sa iți ceara ala paraindaratul înapoi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.