Alte știri din fotbal
Cum a reacționat Ioan Varga când a auzit că FCSB, Rapid și Monza l-au pus pe lista de achiziții pe Meriton Korenica: „Acesta e prețul!”
0
Darius Olaru, revedere cu foștii coechipieri de la FCSB » Ce s-a întâmplat în Belgia
0
Și-a găsit FC Argeș marcator? A „rupt” plasele în cantonament și speră să-l facă uitat pe Bettaieb: „A venit în România doar cu un rucsac”
0
Kennedy Boateng a început antrenamentele » Ultimele informații despre fostul fundaș al lui Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Mexicanii, obligați să returneze ceasuri de lux de 1 milion de dolari!
0
Pedri l-a lăudat pe Vitinha înaintea duelului de foc dintre Spania și Portugalia: „Este unul dintre cei mai buni din lume”
0
S-a implicat Messi?! » Portarul-erou Vozinha ar putea prinde transferul carierei în această vară
0
Ce șanse mai are Cristiano Ronaldo la Balonul de Aur? Verdictul dat de France Football
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
0
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Cât costă un șezlong, o cupă de înghețată și un apartament cu o singură ...
Libertatea
Donald Trump, la limita rasismului într-o postare despre Europa: „Când ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Bai rapidistilor care sunteti voi rapidisti de ce comentati aiurea acum. Pai nu voi ati vrut sa vina Sumudica. Acum de ce comentati aiurea. Lasati ca o sa fie bine si in liga a 2 a. Daca nu cumva face Sumi vreo minune. Hai va pup
Golanul ăsta ca îngropa Rapidul!
"tu nu vei mai putea intra pe stadion din cauza suporterilor .. sti bine ca in Giulesti se poate intampla orice " - amenintarea goloaneasca. Si mai spunea unul ca in Giulesti sunt oameni civilizati.
Ma intreb oare ce culoare va avea paltonul dupa ce sumumica o sa il piarda pe cel de la Rapid.
Normal ca nu vei demisiona ! Asta este scopul ! Sa ajungi la clauza ! Sa fi dat afara ! Asa cum s-a intamplat la atat de multe echipe unde ai activat in ultima vreme .. Inca o data nu uita Sumudica : vorbele tale se vor intoarce impotriva ta, mai devreme sau mai tarziu ! "Nu-ti pasa" de cei care te critica ? Ar trebui sa fi mai precaut cand declari ceva . Nu vreau sa se ajunga la situatia in care tu nu vei mai putea intra pe stadion din cauza suporterilor .. sti bine ca in Giulesti se poate intampla orice .. Gandeste bine inainte sa deschizi gura ... Ai mai facut asta si pe la tv, cat erau altii antrenori la echipa .. Te avertizam mereu sa nu mai comentezi situatia de le echipa la care sperai sa ajungi antrenor, pentru ca vorbele tale se vor intoarce impotriva ta daca vei ajunge in functia dorita .. acum ai ajuns acolo .. si nu mai esti in stare sa faci mare lucru .. mai ai putin si ajungi pe ultimul loc .. Abia astept sa vad la lucru in meci oficial jucatorii adusi de tine .. sper sa merite banii .. Sper sa reusesti pana la urma sa readuci zambetul suporterilor giulesteni din tribune . Asteptam si vesti bune din partea ta .. o victorie cu Farul (posibila) si apoi un joc solid cu fcsb, in seamna speranta ..
Sa radem cu Sumi...hahahaha
Nu le-a placut irlandezul, ca n-a folosit bagheta magica. Le dorim succes cu aceasta alegere f.inspirata…
La un club când angajezi un saltimbanc o faci pentru a distra suporterii. Nu-i vina lui nea shuku că aceștia nu-i înțeleg glumele !
Sumudica nici macar scoala “vieti” nu are. Nici bagabont nu este. Este doar un impostor, doar gura este de el, adica are o capacitate incredibila de a minti, iar increderea cu care vorbeste despre performantele lui imaginare este ridicola, as spune patologic, probabil de studiat la ceva catedra de psihiatrie. N E V E R O S I M I L
Sumudica .... acest nimeni in proza))) depresie fotbalistica si intindere psihologica))) la faianta cu tine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.