Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu, dezamăgit de un titular al lui Dinamo: „Mă așteptam la mai mult de la el”
0
Șansa carierei! Poate prinde transferul în Italia după un sezon sub așteptări în Superliga
2
Cine a fost „Nas”, atacantul cu 158 de goluri pentru Dinamo sau Rapid, prins cu 3.000 de nasturi de fildeș şi trimis la tăiat stuf în Deltă!
32
Titularul de la U Cluj care vrea să evite o dramă personală: „Aș fi blestemat să se întâmple asta”
0
Știri din fotbal internațional
Ligile ar putea organiza un meci pe sezon în străinătate, conform noilor propuneri FIFA
0
Probleme pentru Radu Drăgușin? » Tottenham, acord de principiu cu fundașul revelației din premier League
0
UEFA a făcut anunțul » Suspendare drastică pentru Prestianni, după conflictul cu Vinicius
2
Ce urmează după Guardiola » „Cetățenii” s-au hotărât asupra succesorului
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Bancherul putred de bogat care a devenit arhitectul Europei moderne. Era un ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Petrom a rămas fără motorină în unele benzinării, în urma prețurilor mai ...
Libertatea
Craiova sa incerce aducerea lui Mutu daca au bani de asa ceva /////////////// ne pasă de trecut / dar vrem să dăm mai mult învingători mereu /în glorie nu e greu suntem cu toţi prezenţi / ia-o ca pe un deviz și primii la balon /leul l-avem simbol acum, aici / noi nu cedăm control te uiti,si vezi /pe-ai nostri campioni Oltenia ! Craiova ! n-a fost înainte mult / de cel cel dintâi război, o mie nouă sute şi / și cinşpe' ani trecut, echipa din sud-vest / armata cea dintâi, leul l-avem simbol/noi nu cedăm control te uiti,si vezi /pe-ai nostri campioni Oltenia ! Craiova ! Anthem OLTENIA CRAIOVA 1915 FC (David Bowie live -cover) : youtube.com/watch?v=ovE4I10nOoE ////// OLTENIA U
Doar azilul te mai scapa valahule :) Cred ca frustrarile astea sunt urmarile unei traume din copilarie,cumva ai fost violat si supus la pereversiuni de rapidisti ? :)
Valahule,omul e la Chiajna. Ai ceva de spus despre aceasta echipa?
acum vor retrograda 6 iar in urmatorul campionat nu va mai retrograda nimeni ptr ca nu va mai avea cine sa promoveze! ha ha!
De bun ce erai te-au dat afara de la arabi nu-i asa ''mister'' ?
Bai SumiMaro dar mai exista in Europa un club ca cel pakistanez din Ghiulesti cu salarii neplatite de 2 ani si jumatate? Nici macar in India de unde au venit strabunicii lui Liviu Ungurean, zis Bocciu, si ai lui Gheorghe Răducanu, zis Corsicanul, nu exista asa ceva! ://www.sportnews.ro/sarbatoare-cu-batai-crancene-fan-mutilat-de-aripa-dura-a-galeriei-rapidului-fostul-bodyguard-al-managerului-stelei-mihai-stoica-in-galeria-giulesteana-33465.html Cum au sarbatorit korsikanii ziua clubului insolvent falit? S-au mutilat intre ei. Astia tot in carutele cu coviltir strident pictate inca traiesc.
Acum ce sa zica si parlitul asta : normal ca nu ii convine cu 6 echipe ,ca este el mare antrenor si poate retrograda si ca echipa lui de suflet este in pericol !!!!!Uitati-va ce fata de om bolnav are !!!
"Dacă nu mă dădeau afară de la arabi, nu mai reveneam niciodată în Liga 1", a spus Marius Şumudică" Ce tare e declaratia asta!!!
SUMI SELECTIONER!
bai, sumi, mai lasa'ne , tata!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.