Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Păi de la tine am învățat să nu cred în coincidențe. :))) De când am avut discuția aia în care ai legat cazul Truică de cel al lui Becali, am știut că nimic nu e întâmplător și "neamțul" nostru nu poate fi altcineva decât celebrul magistrat Ionuț Matei - cel care i-a rezolvat pe cei doi fără să clipească. :))) https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/gigi-becali-danut-lupu-inchisoare-fcsb-714017.html#comentarii
care sa ne,ca esti singur? din nou nu ti-ai luat medicamentele.
Pinocchio, degeaba incerci sa te validezi cu fantasmagoriile tale legandu-te cumva de omul ala :)) Daca aveai vreun gand sa intri in contact cu careva de-aici intrai cu contul de facebook PE GSP, nu trimiteai lumea sa-l caute pe unu' fost la SAS cu care te-ai baga tu in seama pe fb :)) ASA CEVA.. :))
Iata-ma si fost magistrat :)) In curand Elon Musk :))
Mersi, sunt tactici clasice de postaci, le aplica si pe urma plang cand ii tratam cu dispretul cuvenit.
Vezi că ți-a răspuns fo(ru)mistu' lu' Plicușor - celălalt Lucian de pe fițuică - pe un articol cu Georgescu, la un comment de pe contul care ți-a fost blocat. A venit cu un text tras la indigo după postările colegului concret. Văd că mai nou e la modă să procedezi în stilul randoom: când vrei să-l faci terci pe unu', aștepți să ia galben și să-și schimbe contul, după care îi răspunzi pe acele articole unde știi că ai polițe de plătit sau anumite înțelegeri de parafat, după caz. :))) https://www.gsp.ro/gsp-special/stiri-extrasport/candidatura-lui-calin-georgescu-respinsa-ccr-gigi-becali-785048-comentarii.html
NU, dimpotriva, e chiar pe dos !! Voi va luati de sibsemnat, cum c-ar tine si cu UTA, da' si cu CeSeBeu, in timp ce voi, fani ditamai Dinamo (18 mamaLigi) tineti cu Rapid si cu CFR Cluj !? Voi nu vedeti barna din ochii vostri de paiul din ochiul subsemnatului !!
Minte Sumudica. Becali pierde sau castiga titluri, nu Charalambous. Rolul lui Charalambous e pur decorativ.
Și de ce mă rog să nu stea de vorbă? Să nu uităm că adriann e totuși un fost magistrat, cu un CV de invidiat. Așa cum Ghenadie al tău se poate mândri că l-a prins pe Passaris, ... Ionuț Matei al nostru i-a trimis la zdup pe Truică, Năstase și Becali. Să nu-mi spui că n-ai știut cu cine-ți pierdeai nopțile p-aici în pandemie!? :))
A,... Passaris - Fiara din Balcani? Când am citit prima oară credeam că întrebi de ceva user de p-aici, mă gândeam că așa-i spuneai tu grecului nostru - Cristi Biancorossi. Uitasem de Passaris, eram încă elev pe vremea aia. L-a prins cumnatu-to prin 2003, chiar când *** se instala la FcFcsb.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.