Alte știri din fotbal
MM Stoica a rămas blocat de nivelul unei echipe din Superliga: „Surpriză gigantică!”
0
Înainte de meciul cu FCSB, Valeriu Iftime a făcut anunțul despre transferul lui Mailat: „Totul este parafat”
0
Gigi Becali a refuzat categoric oferta pentru un jucător de la FCSB: „Eu nu sunt cioflingar! Ori iau milioane, ori pierd toți banii”
1
Anderson Ceara, după ce a plecat din Superliga: „Nu regret că nu am ajuns la FCSB sau CFR”
0
Știri din fotbal internațional
Giuvaerul lui Lucescu jr, la Dortmund » Ultrasii lui PAOK vor să împiedice transferul
0
Universitatea Craiova, amintiri neplăcute cu arbitrul de la meciul cu Ararat-Armenia
0
Jurgen Klopp și-a clarificat declarațiile: „S-au năpustit asupra noastră ca muștele la miere”
0
Marcel Răducanu închide Școala de Fotbal de la Dortmund după 32 de ani: „Nu mai pot!”
3
Lifestyle
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
O dronă, intrată în spațiul aerian dinspre Republica Moldova, a fost ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Cred ca au lucrat in strainatate.... Nu te-au vazut prea des!
Mama ta e scamatoarea noastra... O ascunde inauntru cat ai zice "bombon(el)" si o face sa se inmoaie...
Atunci era ma-sa bine! Nu ii era dor de el... Dupa aia s-a scrantit baba!
Si-a pus piedica singur, adica.
Cand era Rapidul in B, si ai zis ca tu nu antrenezi pe nimeni in B, ca ai o cariera in spate, nu mai plangeai?
Sumudica a Inviat !!
Nu-i bai, ca vine si FCSeBeu pe ARC cat de curand, doar ce au anuntat ca nu mai joaca meciurile de acasa in deplasare pe Ghen(ce)a, ca e terenul prost. No, daca Sumudica zice ca educatia pe care o are acum o are acum o are de la parinti, ce sa inteleg, ori ca n-a dat pe la scoala, ori ca parintii lui au lucrat la circ?!?
"ei mi-au dat educația pe care o am acum". Ninele, ai vrut să zici de bine, dar a ieșit de rău
Să vezi circ când o să fie dat afară...
Traim vremuri memorabile: dinamovistii s-au mutat la Arcul de Triumf si Circul de stat s-a mutat in Giulesti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.