Alte știri din fotbal
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
0
FC Argeș - Farul, duel neașteptat pentru primul loc în Superligă » Show la Mioveni! 2 goluri în 4 minute
0
Florin Pîrvu, descumpănit după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să ne trezim”
0
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Benevento » Radu Drăgușin debutează într-un meci oficial pentru formația viola
0
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Ai auzit-o și tu pe asta cu lupul moralist și văd că o ții așa gaia-mațu ! Mai schimbă și tu, că începi să plictisești !!!
Vorbește Șumudica care ia părut rău ca nu a venit la Steaua?ca avea toate condițiile după cum a declarat el ?doar șoul și vrăjeala e de el așa și-a întreținut vocația de antrenor????un titlu și Supercupa ce mai antrenor cu Astra in rest multe luni nu a stat nicăieri,doar la arabi ca aia sunt mai *** și pun clauza mare la antrenor dacă îl da afara de asta mai sta Șumi acolo,sau a mai stat sa plângă in portugheza lui stricata pe lângă ronaldo sa îi dea tricoul????????ce antrenor in viața asta sa dus după un jucător sa îi ceară tricoul asta va întreb și eu pe voi????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce vrajeala ieftina. Ca soldat erai disperat sa iesi din unitate. Am fost si eu dus la meciuri. Preferam asta în loc sa fac sectoare sau sa stau degeaba în unitate. A facut armata la fara frecventa, asta este explicatia. Privilegiat! Era parerea tuturor. Daca asta este unul dintre cei mai reprezentanti jucatori ai Rapidului, vai si amar de ea echipa. Totusi nu este cazul.
Bine, nenicule. Dar poate se intampla sa simti nevoia sa faci pe lupul moralist. In acele momente sa iti amintesti aceste chestii!
Întotdeauna, adversarii din țară, au ținut cu adversarii noștri din cupele europene ! Dar nu m-am supărat, am considerat firesc gestul lor că și eu am ținut tot timpul cu adversarii stelei sau fcsbului ! Eu urăsc echipele din Rusia și în special ȚCKA Moscova, dar dacă fcsb ar juca cu ei, pentru prima dată în viața mea, ași ține cu țcka !!! Fără bășcău !
Raspunsul meu: Florin Salam e adevaratul rege.
Ninel, **** mica!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Postat de Cătălin Țepelin - redactor șef GSP pe 26 Aprilie 2023, 10:11: "... domnule "băi Vanbastene". Sunteți nelipsit de pe GSP, vă observ comentariile la o mulțime de articole, semn că și citiți toate acele articole. De ce vă chinuiți consumând ceva care nu vă place? De ce nu citiți adevărata presă de calitate, adică celelalte site-uri sau ziare de sport din România, în loc să vă faceți sânge rău pe GSP? Poate faptul că petreceți atât de mult timp pe site-ul Gazetei spune mai multe despre dvs decât despre noi." :-))). Obișnuiește-te să vezi postarea corifeului pe fiecare articol de can-can. Voi da copy-paste după postarea aia până te lecuiești de viciul ăsta, Dorele! Ești dependent de pitzipoance, ce naiba? Băi... la cum ai luat avânt... nici mama corifeilor nu te mai vindecă. Ești mâncat, frate! Își fac de cap fcsb-iștii... iar tu-ți consumi toți țepii înțepând ***?! Vezi că duminică la 9 seara joacă 'ai tăi' în Bănie. Stai departe de subiectele fierbinți. Să nu-ți sară salamul din ghiozdan... nu de alta! :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rasfatz. Salamul se tine in burta, Nea Gicule. Sumi=Nomenclatura
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.