Alte știri din fotbal
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Constantin Budescu a învins Turcia lui Il Luce în 2017: „Luptați, jucați, arătați!”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Suporter de la Budapesta pentru naționala României: „Turcia - România 1-2. Vă spun și marcatorii”
1
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
pentru ca interese....
si nici o insolventa...faliment...alte alea...dar ce conteaza, nu ????? doar sa moara capra vecinului
Da, are multe rezultate de 5-0 de atunci.
De aia se numeste fcfcsb si joaca pe unde apuca, numai in Ghencea nu (casa Stelei). Prost esti ba, si iti place sa ne arati asta zilnic. Ti se potriveste de minune echipa-circ a ciobanului.
Esti dobi, chiar Dobi cu 'D' mare. Steaua/FCSB are continuitate tartane. Ca ofiterorii burtosi si hamesiti n-au mai vrut sa recunoasca ca Gigi e patronul echipei Steaua e clar. N-au mai avut avantaje de la Gigi si si-au infiintat o clona. Steaua adevarata este in liga I si are continuitate din 1947 pana in prezent.
FCSB are istorie mai bogata decat astia inviati din morti
Tu dacă nu ți-ai serbat ziua de naștere anul trecut ai cu un an mai puțin?
Daca s-ar aplica asta cu Rapid, ce ne facem cu fcsebeul tau infiintat in 2003 de cioban? PS: nu sunt rapidist dar nu suport prostii (fcsbistii).
ce fata are sumi... zici ca e viu!
Bă destept esti !!...***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.