Alte știri din fotbal
Transferul lui Joao Lameira a intrat în impas » Ultimele detalii de la negocieri
0
A anunțat revenirea lui Gică Hagi pe bancă
0
„Louis Munteanu merge în Elveția pentru vizita medicală!” » Patronul Ioan Varga, despre transferul iernii în Superligă
0
Gică Popescu a numit echipa care va fi 100% în play-off: „Sunt convins”
0
Știri din fotbal internațional
IFAB votează 4 modificări în regulamentul fotbalului! Noutate la analiza VAR + Extinderea regulii de 8 secunde la auturi
0
Vladislav Blănuță, criticat în Ucraina: „Transfer dezastruos”
0
Barcelona a aflat de implicarea lui Andrew Tate și a reziliat contractul chiar în ultima zi din 2025
0
Ce urmează pentru Ianis Hagi » Gică Popescu l-a dat de gol
3
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
1
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
1
Armele occidentale care au ajutat cel mai mult Ucraina în 2025, potrivit ...
Libertatea
Capcana celui mai amplu experiment demografic: cum a modelat China o ...
Adevărul
De necrezut! Cum au vrut comuniștii să-l „boteze” pe Loți Boloni: „N-a ...
GSP SPECIAL
Un bărbat credea că iubita lui este escortă și a urmărit-o la un hotel de ...
Libertatea
Prenume.
1-2 a fost, nu 0-1.
asta daca nu cumva "U" strica banii pe Mbappe...
Eu sunt curios daca Ninel imparte banii cu astia de la digi/gsp pentru cata reclama ii fac, asta daca prinde un post pe undeva. Te uiti pe gsp la aparitii in articole, si dupa *** fatarnic din Pipera, Sumudica e locul 2. La fel si la digi: "ce parere are Sumudica despre Budescu?","ce parere are Sumudica despre Petrila?","Sumudica le cere actionarilor Rapidului sa iasa in fata si sa spuna cat au dat pe Petrila!","Sumudica la U!", "Sumudica la Petrolul!" etc. etc. Eu astept cu interes ce ne-ar spune Ninel la un articol intitulat "De ce ultima (si singura) performanta a lui Sumudica e din urma cu 7 ani, cand era benzina sub 5 lei pe litru, si de ce de atunci a fost dat afara de peste tot cu scandal?". Vreo idee gsp cand o sa vedem si acest articol?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
L-aș fi vrut pe Șumi la Craiova ... cred că ar fi făcut echipă bună cu Neubert Vasilică , dar Ajică l-a ales pe Dică. N-a găsit altă rimă. Acum aș da și 5% din ajutorul social ca să-l văd la Voluntari. Cred că Pandele se teme să nu se dea Ninel la Firea, altfel nu-mi explic de ce nu l-a ofertat până acum. Clujenii ar trebui să se simtă onorați că banii lor se duc la circari , ei sunt mari amatori de spectacole și festivaluri. Sacrifică fotbalul pentru circul Untold... nu zic nici mâc atunci când studenții sunt trimiși în exil la Mediaș câte-o juma' de sezon. :-((( Sper totuși ca Șumi să zică pas și să vină în locul lui Poenaru, să implementeze aici la nea Pandele ce-a învățat prin Turcia sau prin Emirate,... să scoată oameni din Boboc și Rață. ....Ar fi și mai aproape de rapidulețul lui, copiii ar rămâne la școală în București... Numai să aibă putzintică răbdare, să termine Pandele odată cu azilele alea... să-i poată pune pe masă un contract beton.
Clovn cu 500 k??? Din banii publici?
*** *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar nu mai incetati cu "marele antrenor" Sumudica..Cica l-a sunat Boc,sa fim seriosi..Incetati cu publicitate gratuita si sa mai puneti presiune..Mergeti inainte cu oierul si fcsbeeee,cu franari....Decebal Radulescu,pacat de pronume,in rest nimic..
Se pare ca nea Sumi este in continuare in cautare de atentie.***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vine circul in Liga 1 ;))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.