Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
6
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
sa ma injuri si tu cand vin pe pagina si in subiectele legate strict de CFR si-mi dau cu parerea in ce va priveste si "ce semanati asta culegeti" neam de hortisti si de tradatori!
eu asa vorbesc cu viermii si n-am sa-ti dau tie cont, nu mai veni daca te simti ofensat! A trecut vremea cand ma purtam frumos, gata ca deveniti obraznici si profitati de bunul simt al oamenilor, deci mars!
vacar e fiul lui màtà tàrfà ce esti, mergi la palinca ta si la slana de pe paginile CFR si nu te mai baga in seama si ma doare undeva ca te deranjeaza, sa nu mai revii niciodata! Adica , ... szopni engem!
Usor cu injuriile vacarule, usurel sa nu pici din pod.Stiu ca esti frustrat dar, incetisorul cu injuriile ca nu esti in fata mamicii tale ca sa ii spui tot ce vrei.
am auzit ca si cfr face oferta dasta 2 in 1.la meciul cu rapid si cu fc mioveni:))))voi n-aveti treaba cu europa,au trecut a fost criza mare n-a mai avut paskany bani de arbitri,dar vine puternic pe turnanta anu asta:))))
mai date-n m0rtii màti la paginile cu b0zg0ri! M-am scarbit de taranii maghiari si iobagii ardeleni! Stai in natia màti de sclav la portile Ungariei si nu-ti mai prezenta h0itûl pe aici! Ce grija aveti voi blatistilor cu ce face FC Vaslui?!
Tu sa iti vezi de blaturile echipei tale , nu ai ce cauta la articolele acestei echipe .
Oferta 2 in 1 , vai mama voastra.
Bravo conducerii! Asa se face marketing. Trebuie sa inteleaga toata lumea ca fotbalul inseamna mai presus de orice spectatori si spectacol. Niciodata banii nu trebuie sa primeze! Sper sa ajungeti in finala! Succes tuturor echipelor romanesti!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.