Alte știri din fotbal
Farul - Csikszereda, primul meci al zilei » Echipele de start + cele mai tari cote
1
Varga, împins să facă pasul pe care l-a tot refuzat: „Dacă nu vin curând banii necesari, CFR Cluj nu va mai exista!”
1
Jucătorul de la Campionatul Mondial, prezentat în Superliga
1
Antrenorul din Liga 2 și-a făcut praf jucătorii, după ce au fost întorși în 6 minute: „Dezastru! Aroganți, încrezuți, plictisiți”
1
Știri din fotbal internațional
Clubul din Turcia insistă pentru Romelu Lukaku » Cât cere Napoli
0
După Juventus - Inter, italienii au comparat echipa lui Chivu cu rivala: „Diferență considerabilă” + Nota primită de român
0
Interul lui Chivu, victorie în fața lui Juventus » Meci cu 3 goluri, întârziat 12 minute dintr-un motiv bizar
0
Se pregătește marele transfer: acord total între PSG și Ferran Torres
0
Lifestyle
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
3
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
6
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
Cât costă să mănânci la restaurantul din Saint-Tropez preferat de Brigitte ...
Libertatea
Moody’s a cruțat România. Acum politicienii pot strica tot. Avertismentul ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Eugen Vaida, cofondatorul „Ambulanței pentru Monumente”: „Deși există o ...
Libertatea
Mizerabili....sper sa mergeti in B si sa nu mai reveniti niciodata...niste infectii...o tara intreaga a vazut blatul...dar e stilul cfr-ului...ori arbitri ori banii pe masa si cumpara meciul...la matineu domnilor la matineu:)))
Blaturi peste blaturi . CFR blat , ca sa ia titlul. Iau rosu degeaba sa fie mai excitant. Timisoara - blat. Cum sa pierzi cu Mediasul,cand e cea mai buna. Steaua blat. Pa titlu.Sa vedeti azi Unirea-blat. Asa o fi?
Degeaba vorbiti voi ... s-a vazut clar blatul...nu e posibil asa ceva. Si sa castigi in minutul 93 printr-un penalty (care totusi a fost).
Am fost , sunt si voi ramine loial bucurestiului dar deasupra va fi intotdeauna Romania si cine mai bine poate reprezenta Romania la ora asta decit cfr-ul ? Cine ? Urasc demagogia !!! Urasc p.rostia !!! Mai am o intrebare pentru cei care urasc cfr-ul !! Da cind clujenii au tinut cu noi atitia ani a fost bine ?...fie ca era vorba de steaua, dinamo, craiova, etc..Acuma noi de ce nu putem face asta ?
bucurati-va ,mintiti-va singuri .cat timp a jucat craiova fotbal erati pe nicaieri .l-a pauza ati cumparat meciul si craiova nu stia cum sa mimeze neputinta . mie rusine de voi .va bucurati negand evidenta .cu 2-0 la pauza , cu un om in plus mititelu a obtinut banii de licenta pt anul viitor .tin cu stiinta dar pt blatul asta mititelu trebuie sa pice in b . daca s-ar putea el , nu stiinta .
Nici MAFIA nu mai poate opri ADEVARUL!!! CFR Cluj este, de departe, cea mai buna echipa de la noi!!! Poate este singura campioana CURATA din ultimii 70 de ani!!! Manelistii din Ghencea nu mai stiu nici sa fure, ca fotbal oricum nu pot!!!
Nu am vazut meciul, dar e bine ca CFR Cluj, cea mai furata echipa din Liga mitico-manelista, a avut si putin noroc!!! Norocul ii ajuta pe cei puternici!!! Felicitari singurei echipe de FOTBAL din aceasta comedie numita campionatul Rrromaniei!!!
Sper sa mergeti in B, olteni blatisti...
Sunt bucurestean si am respectat si respect "PUTEREA", in sens pozitiv !!! Ce mai am ceva de discutat ? Ce mai am ceva de comentat ? Ce mai am ceva de argumentat ? "PUTEREA" e la Cluj si asta e realitatea !!! Ma inclin in fata Clujului !!!! "did i miss anything" ?
Imi cer scuze daca vreodata v-am criticat dar chiar nu am facut-o cu rea intentie..acuma dupa cum am spus sa dam "Cezarului ce e al Cezarului" !!! Succes in C.L si chiar daca nu faceti vreo minune sunteti cei indreptatiti sa ne reprezentati !!! Bravo CFR !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.