Alte știri din fotbal
A început Superliga Feminină » Campioana Farul a spulberat-o pe Rapid: 7 goluri marcate
0
UTA - Corvinul, în runda #6 a Superligii: măsură inedită anunțată de galeriile celor două cluburi » Start de partidă
1
Scandalul merdenelelor a prins și în Superligă! Clubul care s-a prezentat în Piața Amzei
1
Petre Grigoraș nu înțelege ce s-a întâmplat în meciul de astăzi: „Portarul meu dormea...” + imagini cu „tradiția” din vestiar
2
Știri din fotbal internațional
Start nebun în Premier League » După Hull, încă o nou-promovată și-a câștigat meciul
0
Inter - Monza, la startul în noul sezon din Serie A » Echipe de start: pe cine a ales Chivu
0
Andrei Coubiș, gafă la al doilea meci în Championship
1
Reacția lui Michael Carrick, după ce Manchester United s-a făcut de râs în prima etapă de Premier League
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
4
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Petrolul continuă să circule în ciuda crizei din Ormuz. Operațiunea secretă ...
Libertatea
Mai bine ma las de fotbal decat sa fac ca tine si sa trec la DUSMAN !!! Asta numai TU poti face , un Stelist NU !!!!
stai linistit ca o luati si voi.....si daca as fi dinamovist nici n-as deschide gura...steaua joaca de 8 ani in grupele europene pe cand jucatorii vostri danseaza si canta manele "STEAUA E NUMAI UNA"....PANA SA ATINGETI PERFORMANTELE STELEI MAI AVETI MULT SI BINE
Esti idiot. Istoria Stelei nu este plina de oase rupte. Multi cometeaza pe aici, dar de ex. Bumbescu nu a rupt pe nimeni, in schimb de la Dinamo, Ion Marin , Sapaliga a distrus 7 jucatori tineri! In afara de Lacatus cu Ardelean si cel de azi, eu nu mai stiu alte drame de acest gen!
Demagogul ala de Imperator imi supnea mie de ce mi-am schimbat emblema !!! Pai ba demagogule uite ca nici PCH-ul nu mai vine la meciuri !! Bye Bye Borcea !!! Miami scrie pe tine !!
tin minte perioada cand steau juca senzational si fiecare meci era o bucurie pentru toti suporterii stelei...nici cand mai pierdeau meciuri nu ne suparam...stiam ca este un accident si vor urma alte meciuri cu fotbal frumos pe care-l urmareai cu plac ere...acum este total invers...victoriile sunt accidente , de fotbal spectacol nici nu se poate vorbi si aproape fiecare meci inseamna o noua dezamagire...un singur lucru ma face sa mai urmaresc meciurile stelei : atunci cand mergea foarte prost in campionat juca bine in europa....sper sa nu fie si asta o dezamagire....asa ca : hai steaua...ca de forzta steaua nu se mai poate vorbi...
E UN MARE NENOROCIT , AM AUZIT SI EU , PROBLEMA ESTE CA IL STRIGAU SI MURITORII DE FOAME ....nea gigi ,nea gigi , ne dai si noua ceva ???? RUSINOS !!!!!
Omu' ăsta e fixat. Când ia ceva în gură, o suge până se epuizează complet!
Au intrat toti copiii de militieni si securisti , din parinti care au tras in noi in dec. '89! MARS BAI SI PUPA-L IN FUND PE DINCA ION TE LEAGA, PATRONUL VOSTRU, MARELE CRIMINAL DE LA TIMISOARA!
Se vede clar , Gardos incearca o SECERAREA TOTALA !
Singurul castig al meciului asta(pentru Steaua) este accidentarea umflatului Tatarusanu si sansa de afirmare a lui Stanca.Golul 1 nici Carlos nu cred cal primea, iar la penalty tata ghiceste coltul odata la 10 lovituri,dar tot nu apara nici una, si are ocazia sa o faca aproape in fiecare meci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.