Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Mbappe a înjurat la interviu: „Când nu faci ce trebuie, trebuie să înghiți...Fotbalul nu te așteaptă”
0
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
NU, Steaua-Urziceni a fost cel mai oribil blat de la ASA Tg. Mures- Steaua de pe vremea lui Ceausescu.
CFR - Rapid a fost blat. Oamenii care au distrus fotbalul romanesc continua procesul de desintegrare.
Exemple sint multe: te imprumut cu bani ca sa participi la licitatie, dar sa nu indraznesti sa licitezi impotriva mea.te fac partener in firma dar nu te gindi sa ma sapi,etc ,etc..... Pare cumva SF?
Mai zevzecule,explicatia victoriei voastre cu Urziceni a dat-o cel mai bine M.Pana
Steaua este cea mai buna echipa din campionat.Abia in meciul cu Urziceni si-a aratat adevarata valoare.De acum incolo Steaua va defila prin campionat.Cea mai grea victorie a stelei va fi cu 3-0.RASILOR,MA MIR CA NU VA E RUSINE.ATI AJUNS SA VA PLATITI VICTORIILE DE ACASA.vA E FRICA SI DE urziceni,VAI MAMA VOASTRA.
Cum a batut Steaua gata e blat.Bai copii, astia de la gsp, ba voi nu realizati ca vorbiti de cea mai titrata echipa de fotbal a Romaniei ma ? Pai Steaua tre sa faca blat sa bata ? Cati bani incasati de la Bragadiru sau de la tanti Secu Badea ?
Sunteti penibili. Voi ziaristii. Ce+ati fi vrut, sa fi pierdut Steaua ca sa fie corect? Nici voi nu credeti ce spuneti. Cum ar fi trebuit sa fie corect ? Steaua sa fi castigat cu Timisoara si sa fi pierdut cu Urziceniul, nu? HALAL ziarist.
Si atunci cu astia vrei sa joci in UCL? Apropo de blaturi:de blatul de la Sibiu cu Gazu nu zici nimic polistule?
din cauza ca Goga, Mansour si Zicu au lipsit, iar Axente e cel mai prost atacant din tara la momentul actual incat toti au semne de intrebare de ce tot il baga in echipa, iar nikolici nu are experienta necesara, jucand doar in vreo 5 partide
POATE AU UITAT STELISTII CELEBRA MELODIE :DATI-LE PENALTY DOMNULE ARBITRU, CA SA CASTIGE STEAUA TITLU
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.