Alte știri din fotbal
FC Argeș - U Cluj, prima semifinală din Cupa României Betano » Echipe probabile + favorita bookmakerilor
0
Universitatea Craiova și-a prezentat transferul făcut de urgență
1
„Chiar avem o problemă” » Mirel Rădoi a comentat numirea lui Gică Hagi la națională: „Dacă aș fi la FRF, eu asta aș face”
0
Specialiștii au calculat noile șanse la titlu, la jumătatea play-off-ului din Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Ce lovitură ar fi pentru Chivu! » Javier Zanetti se implică direct + Suma necesară pentru transferul visat de Inter
0
Gata, pleacă de la Manchester City după 10 ani! Informație dezvăluită de Fabrizio Romano
0
Penalty-ul de la Euro i-a distrus cariera! La 30 de ani a rămas fără echipă și acum trăiește retras într-o localitate de 1.000 de locuitori
1
Inter a decis să facă o excepție: „Cristi Chivu îl leagă de scaun” » Titularul a fost convins de antrenor să rămână
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Pariul riscant al PSD: Moțiune de cenzură sau anticipate? De ce Nicușor Dan ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Ce a cauzat creșterea uriașă de tensiune electrică după explozia de la CET ...
Libertatea
poate si sper sa ai satisfactia asta cu manita traditionala poimaine.
Sper sa nu treacă mai departe. Nu pentru echipă, pentru cel câte se crede atoatestiutor șamd.
Total adevarat Nu stiu cine mai poate fi fan FCSB in aceste conditii Greu Poti sa tii cu echipa, dar cu Gigi nu Asta e dilema Pacat de jucatori si de imaginea echipei de acum cativa ani in urma
PRA-ul, temuta galerie fcsbistă, va face spectacol și în Portugalia.
Oricum urmeaza 3 meciuri in campionat pe care le pierd 100%.
Singurul motiv pentru care mi-ar placea fc fcsb sa se califice in europa ar fi ca sa repete scorurile alea senzatioanle de 5-0. Ei in fiecare an au in meci in care primesc 5 goluri pana in minutul 60 cand se decide echipa adversa ca nu mai vrea sa marcheze. Daca se califica cred ca or sa fie vreo 3 meciuri de genul anul asta.
Toată România ține cu Guimaraes. Afară din europa și FALIMENT pt impostoarea FC FCSB!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.