Alte știri din fotbal
Picură curaj peste „câini” înaintea derby-ului din Giulești: „Hai că nu vorbim de Maracana!” » Analiza declinului FCSB: „Infatuare”
0
„Nu m-a surprins înfrângerea Craiovei. Se alege praful!” » Fostul mijlocaș din Bănie știe motivele prăbușirii oltenilor
0
Țintarul în play-off-ul Ligii 2 » Programul meciurilor care vor stabili promovatele în Superligă
0
Știm toate echipele calificate în play-off-ul din Liga 2 » Clasamentul la finalul sezonului regulat
10
Știri din fotbal internațional
Inter - Atalanta, în etapa 29 din Serie A » Deschidere de scor pe „Meazza”
0
Real Madrid are ZECE absenți pentru meciul de astăzi! Lotul arată inedit
0
Allegri: „Doar așa o putem prinde pe Inter din urmă”
0
Atac necruțător al lui Nemanja Matic: „Fotbalul italian a rămas în anii '90! Va fi mai grav fără un proiect inovator”
0
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
De ce spune Volodimir Zelenski că negocierile de pace în Ucraina devin din ...
Libertatea
Funcția care deschidea ușile puterii în perioada comunistă. A fost deținută ...
Adevărul
„Picasso din vestiar” » Jucătorul atipic care a umplut galeriile de artă cu ...
GSP SPECIAL
Ce face fiul antrenorului Steve McClaren, care era la Middlesbrough când a ...
Libertatea
Specialist gagiul. :))
Nu sunt fan Mirel, dar are dreptate. Problema e ca antrenorii de la noi sunt niste muritori de foame care accepta sa preia echipe la orice ora sunt sunati, fara sa-si puna intrebari privind abuzurile la care au fost supusi predecesorii lor si fara sa se gandeasca ca peste cateva etape vor avea de suportat aceleasi lucruri.
Mirel, ti-ai luat bacul? Dupa ce-l iei si termini scoala de antrenori, te putem asculta. De pe margine multi chibiti isi dau cu parerea. Tu n-ai reusit la Steaua mare branza ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am vazut declaratia lui Mirel si nu a spus " indiferent ca antrenorul e bun sau rau trebuie sa-si continue treaba" a spus doar ca daca unui patron nu-i convine ce face antrenorul e liber sa-l dea afara DAR SA NU SE BAGE PESTE EL LA ECHIPA.
Bravo Mirele !
Total gresit Mirelus!!!Daca vrei sa dai lectii patronilor atunci fa bine si investeste ca patron si demonstreaza asa ca esti mai bun ...Din gura toti suntem asi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.