Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
2
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
2
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
A venit replica Dianei Șucu: „E un impostor!” » Respinge virulent afirmația că și-a presat soțul să cumpere Rapid pentru a-și face copiii fotbaliști
6
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Sparta Praga, în Conference League » Etim irosește o ocazie mare
16
Prima achiziție din 2026 pentru Chivu » 25 de milioane de euro poate s-o coste pe Inter tânărul vârf brazilian!
0
FCSB - Feyenoord » Campioana României versus Robin van Persie în Europa League. Echipele probabile
3
Conference League, runda a 5-a » Start în primele 9 meciuri: rezultatele, marcatorii, clasamentul
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Si cand ai pe unul ca Iancu sa-l tina oierul pe banca . Cica asa il educa ! Pai de ce nu-l ia din nou pe Dan Pavel sa-l educe, ca ala stie carte, nu gluma .
Citeste mai jos si ai sa gasesti doua sau trei comentarii in care eu m-am referit la Vaslui . Ceilanti se refereau la Sanmartean , de aici a fost si confuzia mea ! Mea culpa !!
Ai zis ca nu a jucat vreodata in grupele UCL!! Cand vrei sa mai spui vreo tampenie ,intai informeaza-te mai bine. Nu de alta dar sunteti renuminti in tara... Fanul stelist e cel mai prost si necunoscator de fobal
20 min ? : )))))) E bun decat deloc !! Mai multe minute a jucat Tatu : )))))))
bani și talente, fotbal mai puțin...
De asta nu l-am gasit ca a jucat doar 20 de min in grupele UCL ! : ))))) Dar a jucat , nu ?
Vino la noi ...noi luam toate petardele sa demonstram ca suntem potenti financiar ...
E clar !! Esti PROST In 2003/2004 Primul meci cu Manchester a jucat 90 de minute. Al doilea 20 de minute cu Stuttgart Al treilea cu Manchester 45 de minute. Al 4-lea cu Rangers 45 de minute. In 2004/2005 Are doar un meci jucat in grupe cu Psv doar 20 de minute.
E clar ! Eu vorbeam de Vaslui iar ei de Sanmartean . Oricum am cautat si dupa mai multe rezumate video , Sanmartean nu era pe teren ! Poate era rezerva sau accidentat . Sau poate nu era inclus in lot !
Nu stiu ce drecu vrea steaua cu un mercenar de 33 ani, era bun de luat acum 3-4 ani cand inca mai vroia performanta nu acum cand vrea doar bani
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.