Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
1
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
6
Știri din fotbal internațional
Fițe SF pentru fotbaliștii de la Mondiale: veste de răcire și ghete care-ți răcesc piciorul
0
Iordania - Algeria, duelul codașelor din grupa J de la CM 2026
0
„MessiMania” la București și o apariție specială în centrul Capitalei: cântăreața din Argentina a atras toate privirile în Piața George Enescu. Peste 1.500 de oameni prezenți
0
Erdogan se implică după dezastrul de la Mondial! Președintele Turciei decide selecționerul
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Doua precizari: - lasa probleme stadionului in grija noastra ( e articol numai despre 7 iunie 1947, vezi ca iar "mori de grija altuia")- si Irlanda nu Italia.
Pentru tine nu? Pai ce ai scris mai jos (pix varatic!!!), loaza? Nu o da la intors! Si te mai iei si de altii?! Asta-i culmea!:)
csa 2017 regal, club infintat in vara anului 2017 activeaza si acum in liga 4 comunala a sectorului agricol ilfov, au adversari grasi, sudori,postasti,fermieri, dar in mintea lor se cred steaua bucuresti
pentru mine nu,insa voi gigistii scrieti dupa dictare ma,deci ce am scris eu e foarte corect.mai adaug si amanuntul ca tot ce va dicteaza gigi e litera de lege pentru voi?
Sa evisti o intrebare e rusinos,mai ales raspunzand total pe langa
Inca ceva: samer=summer pentru tine?:)))
Imi spui si mie daca vrei Cu cine tineai in meciul cu ex.Valencia?
Mai si intrebi? Esti un bolovan cu diploma!:)))
Cu pauza dupa semnele de punctuatie, profesore!:)))
Cu pauza dupa semnele de punctuatie, profesore!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.