Comentarii (148)
liviuemil
liviuemil  •  07 Iunie 2020, 15:40
Postat de gewurz pe 07 Iunie 2020, 15:13

***

Doua precizari: - lasa probleme stadionului in grija noastra ( e articol numai despre 7 iunie 1947, vezi ca iar "mori de grija altuia")- si Irlanda nu Italia.

samerpix
samerpix  •  07 Iunie 2020, 15:40
Postat de gewurz pe 07 Iunie 2020, 15:35

pentru mine nu,insa voi gigistii scrieti dupa dictare ma,deci ce am scris eu e foarte corect.mai adaug si amanuntul ca tot ce va dicteaza gigi e litera de lege pentru voi?

Pentru tine nu? Pai ce ai scris mai jos (pix varatic!!!), loaza? Nu o da la intors! Si te mai iei si de altii?! Asta-i culmea!:)

drughi009
drughi009  •  07 Iunie 2020, 15:36

csa 2017 regal, club infintat in vara anului 2017 activeaza si acum in liga 4 comunala a sectorului agricol ilfov, au adversari grasi, sudori,postasti,fermieri, dar in mintea lor se cred steaua bucuresti

gewurz
gewurz  •  07 Iunie 2020, 15:35
Postat de samerpix pe 07 Iunie 2020, 15:21

Inca ceva: samer=summer pentru tine?:)))

pentru mine nu,insa voi gigistii scrieti dupa dictare ma,deci ce am scris eu e foarte corect.mai adaug si amanuntul ca tot ce va dicteaza gigi e litera de lege pentru voi?

1274464749300910
Robert Sergiu  •  07 Iunie 2020, 15:23
Postat de utilizator șters pe 07 Iunie 2020, 15:20

Nu mai plânge mioara mea! :-))))

Sa evisti o intrebare e rusinos,mai ales raspunzand total pe langa

samerpix
samerpix  •  07 Iunie 2020, 15:21
Postat de gewurz pe 07 Iunie 2020, 15:14

unde scrie asta pixule varatic?

Inca ceva: samer=summer pentru tine?:)))

1274464749300910
Robert Sergiu  •  07 Iunie 2020, 15:19
Postat de utilizator șters pe 07 Iunie 2020, 15:14

Ba, noi cu echipa noastră, vOI cu echipa voastră, care e baiul!? Vezi ca vrem sa fim FC fcsb!? Nu! vOI de ce vreți sa fiți Steaua!?

Imi spui si mie daca vrei Cu cine tineai in meciul cu ex.Valencia?

samerpix
samerpix  •  07 Iunie 2020, 15:18
Postat de gewurz pe 07 Iunie 2020, 15:14

unde scrie asta pixule varatic?

Mai si intrebi? Esti un bolovan cu diploma!:)))

samerpix
samerpix  •  07 Iunie 2020, 15:14
Postat de gewurz pe 07 Iunie 2020, 15:11

copil prost,sterge lentilele alea de la ochelari cand tastezi sau mai bine zis nu te mai baga in discutii care-ti depasesc varsta pubera de 13 ani si invata cum se scrie corect in romana anumite cuvinte.ce inseamna "ramanesti voi cu eschipa" asa cum te-ai exprimat?vezi bai domnu'goe ce inseamna sa nu-ti placa scoala?ramai "repechinche".

Cu pauza dupa semnele de punctuatie, profesore!:)))

samerpix
samerpix  •  07 Iunie 2020, 15:13
Postat de gewurz pe 07 Iunie 2020, 15:11

copil prost,sterge lentilele alea de la ochelari cand tastezi sau mai bine zis nu te mai baga in discutii care-ti depasesc varsta pubera de 13 ani si invata cum se scrie corect in romana anumite cuvinte.ce inseamna "ramanesti voi cu eschipa" asa cum te-ai exprimat?vezi bai domnu'goe ce inseamna sa nu-ti placa scoala?ramai "repechinche".

Cu pauza dupa semnele de punctuatie, profesore!:)))

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Comentează