Alte știri din fotbal
Plecat FULGERĂTOR de la Craiova, dezvăluie totul: „Bă, mai bine mă opresc! Vă spun de ce”
0
Când se joacă primul derby bucureștean: s-au anunțat ziua și ora meciului Rapid - Dinamo
0
Ideea aiuritoare anunțată de Gigi Becali: „Dacă e așa, îi pun să filmeze și opresc eu, prin telefon”
0
Conducătorul din Bănie: „Coelho, vinovat? Da, că a câștigat campionatul, Cupa și Supercupa!”
1
Știri din fotbal internațional
A început cel mai scurt campionat din lume: titlul se decide în cinci zile
0
„Este diferit față de ceea ce suntem noi obișnuiți” » Filipe Coelho a numit marea provocare a oltenilor în Finlanda
0
Legendarul portar Dida a șocat la înmormântarea lui Franco Baresi » Detaliul care a atras atenția
3
S-a făcut: Arsenal, transfer de 87 de milioane de euro de la Newcastle
0
Lifestyle
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Dle.SUMUDICA ati citit GLASUL ROTILOR DE TREN ? sunt putin mai in varsta si nu am sa va intreb RAPIDUL anilor 60, de Codreanu,Greavu,Lupescu, va intreb de cel al anilor 70, 80, va spune ceva Zalupca ? Sutru ? Marin Stelian ? Bartales Eduard ? Ca sa stati pe banca Rapidului ar trebui sa stiti astea mai intai, apoi cum se leaga fularul alb visiniu si cestii din astea gie, gie...OK ?
dl presiun e isi face aparitia..acel om chel care zice ca nare bani, acel zgarcit care se plange ca se scufunda planeta
ferguson condus in derby in ultimele minute: sta pe banca .. vorbeste cu secundul, are un zambet amar. singurul lucru care'i tradeaza nervozitatea - mesteca de zor o guma, cu miscari largi ale falcilor. mourinho la 5-0 pentru barcelona. sta la marginea terenului, il striga pe alonso, ii face semn sa se retraga ca sa inceapa pressingul de la jumatatea terenului, se intoarce pe banca. exemplele pot continua cu guardiola, wenger, redknapp, etc. la noi in campionat mirajul primelor pentru calificarea in UCL si Europa League ii innebuneste, fara sa realizeze ca sunt niste antrenori extrem de slabi. Pentru antrenorat iti trebuie INTELIGENTA, si multora le lipseste cu desavarsire!
mare dreptate are suporterul echipei AEK BRAGADIRU
Privesti un meci international, vezi antrenori normali care dau indicatii normale si duc o viata normala. La noi toti sunt damblagiti, iau xanax, tratamente peste tratamente, urla, tipa, se pupa cu secunzii. Numai lipsa de educatie si mari lacune in profesie te duc aici. Niste isterici neperformanti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.