Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Daca tot vrea sa revina Toni in Romania de ce nu il luati pe el?
voicu? asta a fost muci si la brasov.....ce naiba este in capul celor care transfera? si se mai plange copos ca arunca cu banii....cum dracu sa nu arunci cu banii in vant cand ii iei pe voicu, burca, alexa, apostol sau surdu?
ce sa-i ceri saraciei aleia de copos... vedea-l-as scufundat cu iahtu'
serios... cum poti sa-l compari pe asta, cu Marius Constantin ? CUM ? ...
un transfer pe care nu-l inteleg....ca nerapidist. Pe omul asta l-am urmarit.....si dupa ce ca e slab rau de tot....mai e si blatist. E omul pe care "se poate conta" atunci cand e nevoie. Treaba voastra....dar v-ati aranjat rau de tot.
Rapid vrea cumva sa joace in 10, multe din meciurile viitorului campionat ? Sa fim seriosi,valoarea lui e de echipa care se bate la retrogradare...nu de echipa care se bate la cupele europene.Oricum,sper sa ma insel.Multa bafta !
Pune mult suflet, dar nu este cotogonar.A mai fost 2 ani rezerva lui Rui Duarte la Brasov, poate juca pe orice post , pe benzi, atat dreapta cat si stanga.
mult succes Ioane! sper sa prinzi cat mai multe meciuri si sa joci bine! te pup, Octa!
Este rău de tot, la propriu. Din cele 77 de goluri încasate în sezonul trecut de CS Mioveni, acest Voicu e responsabil pentru cca. un sfert din ele. Gagiul e numai bun ......... dacă vrei să retrogradezi.
Doar n-o fi mai rau decat Marius Constantin...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.