Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
"bai baitule" primii care au ceva cu "nea jiji" esti matale si "mememul" care ati facut praf ideea de fotbal.
Mergi si te culca. Nu uita pastilele. Sunt pe servanta, langa sticla de tuica.
Daca si Fcab a avut parte de arbitraje ostile....Dawa face o intrare criminala la Hanca si nu este eliminat si joaca bine mersi in loc sa primeasca o suspendare de cel putin 10 etape si inscrie gol cu Rapid,anul trecut Edjouma a avut intrare de K1 la Armas in meciul cu Voluntari la care trebuia suspendare de minim 10 etape si nici nu a fost eliminat si apoi a inscris 2-3 etape la rand..sa nu mai zic de oenalty-uri inventate la simularile lui Poescu....hotiii striga hotii,tipic pentru Fcsb sa puna presiune pe arbitrii dupa ce au fost batuti de Rapid pentru a 4 oara in 5 meciuri si au vazut ca nu mai castiga cu nimeni...poate primesc si ei etapa urmatoare un arbitru gratuit sau mai inchid arbitrii si Var ochii la intrarile lui Dawa...
Băi Pintilie, ție chiar nu ți-e rușine mă !? Păi ați furat încă din primul meci în care v-ați născut , nu vă mai săturați, mă ? Faptul că acum arbitrii mai greșesc și pentru Craiova și pentru Rapid și pentru Cluj și altele, vă face să vă băgați unghia în gît, mă ? Da ce, ați pus voi monopol pe arbitrajele pro !? Păi cu cine vrei să mai cîștigi campionate, cu George, fostul Tavi Popescu !? În meciul cu Rapid, au pus ăia pătura pe voi, mă ! Hai dispari !
Cine *** l-ar înghiți pe "Nea Gigi", in afară de voi o mână de volintiri gigiști!?.... In rest, toată România urăște FCSB! Punct.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hent Dawa in careu cu CFR. Eliminare nedata tot la Dawa cu petrolul. Etc etc. Sa vorbeasca pintilika de aroganta, este halucinant
bravo ma istetule.. tu unde ti-ai facut cursul de manipulant???
Uneori Gigi e mai lucid și identifică problemele reale ale echipei, care cele mai des se văd lipsa colaborării în teren, individualismul făcând de multe ori ca echipa să irosească poziții favorabile de a marca. Poate se înșeală Gigi, dar să pui mereu înfrângerile pe seama arbitrilor nu e realist.
Pintilii sa-ti aduc aminte de prima repriza a meciului cu Craiova cand arbitrul i-a terminat pe juveti.De meciul cu Otelul din campionat.De penaltiul pe care l-ati primit in meciul cu Cfr.Si multe altele ,dar n-am timp acuma.
Da' ce am ajuns și noi: să citim prostiile tale de prost...!!!...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.