Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Prima țintă din Rusia care va fi lovită de NATO, dacă Putin va ataca ...
Libertatea
Sper ca s-a spalat pe dinti inainte sa vb cu jucatorii de fotbal de la csu mogosoaia
Rotaru ne-a dat rezultatul meciului de mâine dintre cfr-voluntari.Victorie cfr!A spus că echipa lui,csu,se află la distanță de 5 puncte de cfr(!!!)și rapid.Cotă 1,42 pe victoria cfr.Cu 500 de lei pariați faci un profit decent,un fel de bani pe jos.În plus,meciurile cfr-voluntari au ceva boem.:))
Locul secund? Rotare, zi merci daca mai sunteti in playoff . Poate locul 7, ca la divizia B inca nu ma gandesc. Desi o cam meritati si pe aia.
Războinicul de Mogoșoaia
Cum sa nu fie ala penalty cand jucatorul CSU-ului loveste mingea cu mana clar?
Rotarule, cine ti l-a recomandat pe gafaldonado, dar pe nulitatisvili?
Credeam ca oltenii astia au mai multa mandrie.
A mers in vestiar ca sa ce?! Sa-i anunte ca locul 2 e suficient de bun?!
Cooperativa din SuperLiga funcționează încă! Anul acesta a decis că e rândul lui Gigi să ia titlul, și toți au fost de acord. Atâta tot.
lasand aberatile lui rotaru asta,cat de nedrept si ce legimitate legala are decizia celor de la uefa de a primi castigatoarea cupei romaniei in europa league iar locul 2 in intertoto. ce *** din partea uefa. ca de obicei. cum a fost si aia cu schimbarea regulii golului in deplasare,prima echipa care a avut de suferit a fost magica Steaua din liga 1.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.