Alte știri din fotbal
Surse autorizate de la Universitar: „Situația lui Mircea Lucescu este gravă” » Doctorii, sceptici că mai poate sta pe bancă
0
Noul Edjouma: FCSB a anunțat oficial transferul lui Joao Paulo
0
„Unicul Căpitan” nu a fost uitat » Mesaje emoționante în ziua în care Cătălin Hîldan ar fi împlinit 50 de ani
0
Yanis la Rapid? „A venit oferta, dar suma este prea mică” vs „Nu ne interesează jucătorul”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta răspunde criticilor: „Se spune că Arsenal este cea mai spectaculoasă echipă din Europa”
0
Scandalul „Upamecano” ia proporții! » Un fost internațional o pune la colț pe Bayern: „Sunt doar pasageri! O rușine!”
0
Puțini știu asta! Jefte Betancor, „călăul” lui Real Madrid, a luat o pauză de la fotbal: „Am lucrat ca electrician”
0
Eroul Emil Audero e anti-Lovin: „Mă durea genunchiul, însă problema se afla în interiorul meu! Suspendarea meciului pentru așa ceva nu mi se părea deloc corectă”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Putin ar putea trimite sute de mii de foști soldați ruși în Europa ca să ...
Libertatea
hahahahaha vezi ca va desfiintati ..!!! hahahahahahahahaha
Celeste manele postache?! Nimic nou sub soare?
hahahahaha. bine ca are marin cu srl-ul made in 2017. :)))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CS Blue Lions 2013 SA Mogosoaia Nu are absolut nici o treaba cu Universitatea Craiova. Asa cum nici firma lui P Badea nu are nici o treaba cu fotbalul din Craiova!
Mititelu seamana foarte mult cu Simion.Romania seamana foarte mult cu un spital specializat.
Cine poate explica deciziile Justiției din România: 1.Steaua versus FCSB palmaresul istoric rămâne la Steaua deoarece echipa sa înființat în 1947. 2.Craiova domnului Rotaru versus Craiova domnului Mititelu palmaresul istoric revine echipei domnului Rotaru înființată în 2017
Razboaie surde. La ce folosesc? Conteaza cine detine astea? Se muta suporterii dintr o parte in alta in functie de cine castiga? Daca ma uit la Fcsb versus Csa Steaua, se pare ca nu. Unii tot cu 50 de mii de suporteri la meci, altii tot cu 500.
Ar fi o șpârlă să ajungă marca să joace împotriva palmaresului.
Buun,ce ar fi daca s-ar astepta motivarea deciziei ICCJ si sa inteleaga tot olteanul ce trebuie sa rejudece CA Timisoara si de ce ??!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.