Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova și-a prezentat noul atacant cu un video inedit » Detaliile contractului
0
Echipe de start la Dinamo - Omonia, al doilea amical al zilei pentru „câini”
1
Gigi Becali a anunțat DOUĂ transferuri la FCSB: „Plătesc un milion de euro!”
0
3 vești din mercato la Dinamo » Nicolescu a lămurit situațiile lui Nedelcearu și Blănuță și a anunțat încă un transfer!
0
Știri din fotbal internațional
Legenda Toni Kroos, devastator după eliminarea de la CM: „Germania nu are niciun jucător de clasă mondială”
0
Chivu și-a păstrat doar un jucător la sfârșit de contract » A semnat până în 2027 cu salariu înjumătățit
1
Anglia - RD Congo în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Surpriză uriașă!
2
NU e Mbappe! Thierry Henry a numit cel mai important jucător al Franței: „De pe altă planetă!”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Andrei Șerban, interviu integral la 55 de întrebări – powered by ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Ce ne așteaptă în România din punct de vedere meteorologic. Roxana Bojariu: ...
Libertatea
vrei titlu dupa 34 de ani !!!! pai cand v-ati infiintat bre? si voi ca steaua lui talpan...
În actuala ediție de campionat, Alexandru Mitriță a jucat în 35 de meciuri, marcând 16 goluri, furnizând 14 assisturi si 5 penaltyuri (cele marcate de coechipieri). Și toate astea prin execuții de mare rafinament tehnic - olteanul (re)aducând și în Superliga noastră -ca peste tot unde el a jucat- fotbalul spectacol de mare calitate.
Titlu de.......doi lei! Ca și cum de rotaru depinde cariera și viața lui gâlcă! Altă exprimare mai penibilă nu ați găsit?
Dl Rotaru, să joci în cupele europene înseamnă să te califici în grupe, nu să te faci de râs în tururile preliminare. Deci, de câte ori ați jucat în cupele europene în ultimii 5 ani?
Anul acesta era loc pentru voi cu un Rapid haotic, un CFR lipsit de vlagă, anul viitor va fi mai complicat.
La meciuri decisive craiova n are sanse in fata cfr, a fost si pe teren cand i a batut acasa, dar si prin prisma rezultatelor. Au si politicu de partea lor, vezi anu trecut cu craiova baraju, si acuma 11m repetat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.