Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
6
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
3
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
2
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Știri din fotbal internațional
Echipe de start la Belgia - Senegal, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Decizia în privința lui Lukaku
0
Harry Kane a strălucit, dar Anglia a avut un alt erou nesperat cu RD Congo: cifre senzaționale
0
Tottenham nu se mai oprește! Încă un transfer de aproape 100 de milioane de euro
0
Thomas Tuchel, salvat la Mondial de Kane și regula pe care a contestat-o, a dat declarația serii după meci: „M-am dus și l-am întrebat. A râs, eu nu glumeam”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
scuzele se ofera, nu se cer
Asa este , la meciurile lui cs se dau bilete si invitatii gratis . Am avut ( cumparate) de doua ori bilete la VIP si locurile noastre si ale altora erau ocupate de unii cu invitatii , de la diferite firme mari , magazine etc
Domnule Decebal Radulescu, noi adevaratii suporteri ai Stiintei stim de ani buni cum sunt adusi oamenii la meciurile Mog0soaiei! Ca este campanie electorala sau nu, multi angajati ai Primariei si ai firmelor asociate, primesc zeci/sute de bilete gratuite! Sa nu mai vorbim de cei din comunele alaturate Baniei! Insa va multumim ca aveti curajul sa o spuneti in direct si stim ca aveti dovezi clare! Este adevarat si cu betiile din sanul echipei mog0sene, multe erau intrerinute de Cartu, Craioveanu, Cristescu, Reghe , Mateiu, Cretu, etc. Aceasta echipa face de ras Bania!
Si unde e derapajul ? :))) Omul a zis un adevar, dar na "jurnalistii sunt impartiali"
Băgați bățul printre gard și apoi caracterizați pe cel care își apără clubul ca are ieșiri necontrolate? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E careva mai peni-bill decat Brecebal? Hai,de.
...da...asa este DR este un rapidist neinformat ...sa vina pe stadion sa arate cine intra gratis ...nu sa arunce cu vorbe ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.