Știri din fotbal internațional
Drake s-a fotografiat cu Cristiano Ronaldo și a remarcat un detaliu inedit: „Jur asta!”
0
Thierry Henry se roagă de FIFA să intervină după eliminarea naționalei din Capul Verde la Mondial: „Voi aveți puterea, nu eu”
0
Ancelotti pornește samba când arde casa, Anglia caută portar și starul ascuns, care NU e nici Messi, nici Ronaldo, nici Yamal » 5 concluzii neconvenționale după 16-imi: „Cine suntem? Au. Durerea!”
0
Legendarul Vozinha, după ce Capul Verde a fost la un pas de un nou șoc: „Viitorii campioni mondiali”
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
Cât costă un litru de benzină și motorină sâmbătă, 4 iulie 2026, în ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Daniel, elevul de 9 ani din Focșani, campion mondial la aritmetică mentală: ...
Libertatea
Sandoi ar fi o alta varianta agreata a ***. Evident, esuata din start. Verificata in trecutul apropiat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sandoi parca ar fi educator de gradinita nicidecum antrenor de fotbal - asta atat la modul FOARTE INCET in care exprima orice idee cat si la incapacitatea lui EVIDENTA de a crea o mentalitate de invingatori. Daca se vrea punerea clubului pe butuci Sandoi este varianta perfecta!
Stimate domn prescrierea faptelor e o chestiune juridica . Noi vorbim de o chestiune MORALĂ. Un hoț e hoț si dupa prescrierea faptei mai ales cunoscut fiind de multa lume ca si HOȚ. Prostia este din partea celor care pun un HOȚ cu caracter indoielnic si au asteptări sa li se intâmple ceva bun .
Lui Hanca sa-i dea banii cine l-a adus.
Cum o fi ca trei jurnalisti sa scrie un articol? Cred ca stau de vorba si unul pune pe hartie ce chibiteaza toti pentru ca informatiile prezentate si neverificate par luate din Cismigiul de altadata. Ca astia mai gasesti pe unii pe la primarii care fac o adresa si se semneaza 7 insi pe ea desi are doar 3-4 randuri
Ce fumezi?! :)))
Nu stiu cine va fi antrenor la Craiova dar daca Rotaru se gabdeste la cineva de profil defensiv impacarea cu suporterii va fi grea.
Cand am vazut cine a scris acest articol....nu am mai citit continutul !! Cei mai slabi jurnalisti care au existat vreodata !! Unul s-a dus la spitalul de șoimi din Qatar ...si a scris un articol sportiv despre spital ...iar celalalt ..a scris de Messi ca este cocosat si terminat !! Ii rugam pe cei de la GSP sa-si instruaiasca angajatii !! Noi nu pierdem timp din viata reala ..sa citim stiri fara nici un sens !!
Craitoiu,Udrea si Raureanu,vor "pune" zilnic cate un nou antrenor la echipa lui Rotaru,cum o fac intotdeauna cand una dintre cele 5 echipe importante din RO ramane fara antrenor. cazand si eu in cursa intinsa de ei (clik urile aduc bani) consider ca atata timp cat Cartu este pe statul de plata, echipa lui Rotaru nu va lua niciodata titlul. NICIODATA!!! cred ca doar pe nevasta-sa nu ar sapa-o,daca prin absurd doamna ar fi numita antrenor la echipa. parerea mea:Cartu indepartat (pana si galeria dura si-a dat seama cat e de nociv),Marian Copilu inscaunat cu puteri DEPLINE,Reghecamp antrenor deja din iarna ca sa aiba timp pt reconstructie,iar Rotaru doar in loja. in felul asta titlul 2023-2024 este al vostru plus inca vreo doua consecutive.
...daca nu castigam campionatul ce rost are sa l schimbam pe Bon ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.