Alte știri din fotbal
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
Știri din fotbal internațional
A atins sau nu mingea la golul anulat Croației?! Matanovic dă cărțile pe față: „Sincer...”
0
Nervi la austrieci! David Alaba s-a luat de un coechipier: „Tot ce am avut în minte”
0
Elveția - Algeria 2-0 » Elvețienii și-au „anihilat” fostul antrenor: calificare fără emoții în optimile Campionatului Mondial
0
Cristiano Ronaldo vorbește despre retragere: „Calm”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Daca vinde 2 jucatori isi recupereaza pierderea, asa ca orice se comentariu nu-si are rostul. Eu cred ca a aruncat poanta asta ca sa-l lase suporterii in pace si sa nu-i ceara transferuri. Altfel spus, omul vrea sa arate ca el este bine intentionat si aduce jucatori liberi de contract, deoarece nu are banii disponibili. Fiecare crede ce vrea sau ce poate, ca nu toti sunt in stare sa inteleaga.
Da - marele Balaci a vorbit dupa ce fostul FCU a falimentat si justitia s-a pronuntat in procesul brandului. Dupa acel moment (din 2016), singura echipa care a contat pentru Ilie a fost Universitatea Craiova, echipa care a terminat pe locul 3 in liga 1 anul trecut. Marele Ilie a fost la meciurile echipei la Craiova, Severin si Bucuresti. A fost prezent si la antrenamentele echipei. La cite meciuri si antrenamente a asistat Ilie la noul SRL al familiei infiintat in 2017 ? ZERO. Balaci a vorbit cit se poate de clar.
Cred/sper ca nu ai habar ce vorbesti, la ce meciuri a tot mers Balaci, unde ii joaca nepotul, unde i s-au adus ultimele onoruri, la al cui meci. E simplu, poti cauta pe net , nu trebuie sa ma crezi pe mine. Dar , fireste, (si) tu esti din catégoria celor ce se inchina la sfantul Mititelu. Moule cand vad ca sunteti totusi 2-3 care-i adulati spusele, credeti fara sa verificati macar, mergeti pe lozinci lansate si intretinute de vreo 2 direct interesati (material) pe aici..chiar imi dau seama ca Ro nu are nici o sansa de a-si reveni. Sunteti prea multi, prea creduli si, din pacate, mergeti toti la vot.Daca si de Balaci iti e greu sa te uiti pe net si ai si tupeu sa iti dai public cu parerea .. RIP Romania!
Cum poti sa vi tu ça un simplu spectator si sa spui asemenea bazaconii cand ariciu pogoniciu vostru se plange ça e groasa treaba cu deficitu de 5 bulioane si ça sunt obligati sa intrati in grupele conférence League ça daca nu este chiar mai groasa , asta insemnand ça trebuie sa-l vanda pe Gustavo si markovici ceea ce cred ça ai va vinde dupa meciul cu Vllzania, sper sa va scoata aia din conférence League, Forza Vllzania eliminati mogosenii si intrati in randul echipelor ce au eliminat aceasta echipa politica dupa Tibilisi si Laci
esti foarte destept si foarte amuzant. glumeam! toata lumea stie cine e universibadea ! Marele Ilie Balaci v-a spus cine e adevarata Univerisitatea ...dar voi o continuati in desteptaciunea voastra cu mititeii mititeii ! atat stiti.
Nu stiu pe ce te bazezi cand spui "CSU la trecut"; daca ar fi sa faci prognoze in stil de parior, bazat pe istoric si pe prezent, ai vedea ca singurul cu "n"antécédente de faliment e idolul vostru; singurul care nu are alte surse de venit (nu jucatori de vandut, nu suporteri la meci, nu performante) e tôt idolul vostru. Singurul care e..singur, maxim créditat tôt de camatari de teapa lui e tôt idolul vostru. Singurul cu dosare pe rôl e idolul vostru. Daca ar fi sa fi réalist odata in viata ta ai vedea ca singura echipa (din cele doua) cu sabia deasupra capului e FC Pelendava voastra (am inteles ca e viitoarea denumire a echipei FCU; stema va fi zarul de 5, stilizat , iar imnul va fi "La Chilia-n port". )
care e ... nivelul lui ceseu? Concret, ce anume are IN PREZENT clubul asta? In afara de suporterii pe care nu mai reuseste ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
hai, lamureste-ma tu ce inseamna :D. In afara de faptu' caclubu' e "imprumutat" cu 5 milioane de Arichika si nu reuseste sa si-i scoata de neam.
Ai niste comentarii….. de te doare mintea….Barcelona, dupa tine - apropos de deficit…. ***…dar tu stai prost la educația financiară… si in general la toate. Dupa tine, echipa căpitanului Gica Popescu - jucatorul Stiintei nici nu ar fi trebuit sa existe. Dar nu moare Stiinta cand vor ***…
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deficit bugetar de 5 mil nu e o problemă la un club de nivelul Universității. Restul o duc mult mult mai rău.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.