Alte știri din fotbal
FC Argeș - U Cluj, meciul zilei în play-off » Miză majoră în clasament
2
Alertă: Mihai Popa s-a accidentat înainte de Turcia - România! Pe cine a chemat Mircea Lucescu
0
MM Stoica a comentat neconvocarea lui Ștefan Târnovanu la națională: „E important să apere, nu să care sacul de mingi”
0
Declarația misterioasă a lui Ianis Zicu: „Am știut semnul azi. L-am văzut înainte de meci și am știut cum o să fie arbitrajul”
0
Știri din fotbal internațional
Visul lui Cristi Chivu » Antrenorul român ar face orice să aducă vedeta din Spania pe „Giuseppe Meazza”
0
Bayern Munchen, o nouă victorie la scor » „Mașinăria” de goluri a bavarezilor nu se oprește
1
Arne Slot, după înfrângerea de pe terenul lui Brighton: „Întotdeauna există presiune la Liverpool, asupra mea și asupra jucătorilor”
0
Alexandru Cîmpanu a marcat un gol magnific în China
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
5
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Echipa din Pipera infiintata in 2003 , echipa fara palmares, stema sau stadion, reuseste numai cu omenii si arbitrii sa se catere pe primul loc. Fotbalul romanesc este capusat de aceasta gretoasa echipa si de ceea ce colcaie in jurul ei: puscariasi, infractori, oameni cu un iq mai mic decat al unui papagal acaju.
Ce te astepti de la un puscarias, moralitatre, bun simt, obiectivitate? Vise desarte.
Bietul MM, parca imi este si mila de el. Niciodata nu mi-am dat seama daca tipul asta are o problema grava la mansarda si ar trebui internat sau .... este evadat de la ospiciu! Daca la asa faza mai pretinzi ca exista dubii, ca e posibil sa fie o atingere, ca fundasul a intrat dezordonat, ca nu mai stiu ce alte bazaconii ar fi cazul sa o lasam balta cu fotbalul si sa ne apucam mai abitir de popice, de oina sau de "Nu te supara frate". Este o faza atat de clara de greseala de arbitraj incat si un baschetbalist american ar face o criza de ras cand ar vedea ca arbitrul vede fault!
contact ai avut tu in puscarie mascarici
Fcsb 2020 pentru ca steaua e în liga 3!atata timp cât nu aveți nume și stema nu sunteți steaua! Indiferent ca exista continuitate! Noapte buna.
Ca de obicei, MM foarte sintetic si corect. Lui Craciunescu "nu i se lare". Daca zice el asa, are dubii, altadata ar fi spus "nu e", cum a spus cu Dinamo, cand a fost penalty cat casa, FCSB-istul fiind imbrancit in aer. Si mai ciudat, Moraru, din studio, care de obicei e ferm pe contra FCSB, acum e singurul care a vazut cum piciorul (laba dreapta) a copilului e dezechilibrat de Butean, care il sterge clar (cum mama naibii nu e contact, sunteti chiori?) apoi calca stramb ca urmare a dezechilibrarii anterioare. Jocuri politice. Dar fotbalul e unul singur si e clar. Cum e si Steaua, una singura, care deocamdata, din pacate, e obligata sa poarte un alt nume.
Du-te bah inapoi la tamplarie ...a fost penalty clar ...gazonul l-a faultat clar ..nu am mai vazut asa penalty in viata mea ...
Gretos acest sub-inginer gigist
Noi nu ne schimbam simpatiile in functie de conducatori sau de sefi de galerie! Aia sunt trecatori, clubul e nemuritor!:))) Forza Steaua, echipa care n-a retrogradat NICIODATA!:)
paragraful 5 din legea fcsb-sto becaliota mm-ista zice ca orice impiedicare in gazion sau in sireturi ,oprice dribling care pune in incurcatuira pe cel care executa si cade arbitrul este obligat prin legea mm-ista gigista fcsb-ista sa fluiere 11m chiar dac impiedicarea din diverse actiuni se produce si al 20 de m cum a mai fost cu mihai costea arbitrul corect si duopa regulamentul fcsb-ist mm-=uist ,gigist 11m m si incazul in care se rateaza apara portarul se executa pana ce trompetele da mingea in plasa arbitrul este obligat prin roaf mmuirt fcsb-ist gigist ca orice partidsa indiferent de cums e desfasoara fcsb trebuie sa castige si sa ia 3 puncte cum a fost in meciul cu Dinamo unde petrescu a executat intocmai indicatiile roaf gigist mumuist fcsb-ist si a dat 11m in min 90 dand 3 puncte echipei popouluirului si inmeciul cu gaz metan diliu senil psihic lovit coltescu (actiunilemlui d esuicid )a executat intocmai ca petrescu acesti arbitrii sunt exemplu cum trebuie sa fie arbitrat fcsb ..burleanu ii scoate din covid si nui trimite in liga 5-a pt ca e o echipoa infiintata abuziv ,iorgulescu cu justin ii tin in brate .asa se face o campioana si in europa iese din turul 1 lovita de echipe anonime iar cfr furata etapa de etapa in europa exulta .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.