Alte știri din fotbal
Noul stadion Dinamo are un traseu diferit față de o construcție obișnuită! GSP a aflat ce urmează: imagini la zi de pe șantier
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Știri din fotbal internațional
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Cum vrea să îl învingă pe Florentino Perez: Jurgen Klopp și Erling Haaland la Real Madrid
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
"La primul meci cu Anton Petrea pe banca tehnică a echipei, Chindia Târgoviște s-a impus în fața celor de la Steaua București, scor 2-1, în play-off-ul Cupei României, obținând calificarea în grupele competiției." Steaua Bucuresti, nu FCSBeeeee, da, baietii?! Claramente
Visezi frumos ,amice.
Performanta si istoria au facut-o obligând si furand cei mai in voga jucatori la acea vreme ,bineinteles cu stirea partidului comunist român .
Văd din ce în ce mai multe dovezi care par să demonstreze că invenția antipaticului ăluia de Catalynn cu “fcsbismul e sinonim cu prostia” pare să fie corectă… Băi, *** ***, sunt de partea ta, cască ochii mai bine și pune la muncă sinapsele alea că ne facem dracu’ de râs!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CSA Steaua este echipa generalilor,nu a voastra. Si nu are cum sa detina un palmares din 47 pâna in 03,când aceasta echipa s-a infiintat in 2017. Nu am auzit de aceasta echipa in 2006 in Semifinale UEFA!
Mai arogantule, continuitatea e data de simbolurile cluburilor, n-ai cum sa ai trofeele alea pentru ca legal nici nu existai pana in 2003. Stadionul Ghencea, alt simbol, e al Stelei, majoritatea legendelor care au castigat CCE, SCE si tot pana in 2003 sunt de partea echipei din Ghencea, Justitia a verificat toate artificiile lui Becali din acte si a decis ca brandul e al Armatei, alt simbol, va veni si palmaresul, v-ati invartit de un recurs care nu va schimba nimic.
Unul de’ai voștri, csaist, a scris aici că MApNul nu poate fi tras la răspundere pentru că un angajat a fost implicat în traficul de influență cu Piți, tu de ce faci asta cu un club de fotbal?
De ce nu se intreaba ce ar fi facut Toni Petrea la FCSB daca avea stadion si era lasat sa antreneze :))))
Eu sunt suporterul Stelei mă, adevăratei Stele, cea din liga I, cea care are continuitate din 1947 până în prezent, cea care a făcut performanțe pe care nicio altă echipă românească nu le va face în vecii vecilor. Ți-am explicat ca la proști, dar sunt sigur că nu pricepi.
N-au stadion? La nevoie cred ca pot veni și în Ghencea, Toni Petrea nu a jignit niciodată Steaua, cred că ar fi foarte bine primit. Dar cu FCSB să joace la Ploiești sau unde-or dori dânșii, asta nu se negociază.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.