Alte știri din fotbal
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
impresarii nu-s în stare să inventeze altă manea, și voi o repetați pe asta de 3 zile, ca casetofonul. da ce bun era algerianul când l-au transferat, era transferul verii. după ce și-a dat seama că va ajunge ca Pașcanu, Mailat, Costache, Chipciu ..., adică își ratează cariera dacă mai stă la kfr, nu mai e bun pentru haterii vocsâți. Las să fie bun burca ăla, din cauza căruia ne-am luat 4 goluri la națională, în 3 meciuri, dintre care unul printre craci. Numa să nu-l mai cheme la națională
poate invata si scriitorul contemporan Stoica diferenta, cand jucatorul e liber de contract se numeste legitimare nu transfer, remarcam ca iesit pe post ca sa se laude ca el s-a ocupat de parca el a descoperit jucatorul
Ce aruncă CFR, ia de bun FC FCSB. Și se mai și laudă. :)))
Da' ce,la tine s-o rãsturnat cãruta cu "prostime" de cauti unii mai "dãstepti"?Vrei detalii despre o viatã mai bunã?Pune mâna si munceste .Asa ai sã postezi mai putin pe aici si o sã ai bani sã-ti trãiesti mai bine viata.Sã-ti pun subtitrare?:-))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
arunca? bai baiete,bounehma asta a fost titular cu sumudica. doar ca s-a certat cu dan penalty. si era ori dan penalty ori bouhnema. cat de prost sa fii bah/
faliment placut bai gymd. esti asa de prost ca nu ai aflat ca partizan este favorita in meciul din turul 2. deci nu prea ai cum sa joci cu saburlo aia. dar repet,ramane cum am spus,si daca va desfiintati,tu tot aici o sa fii sa facem misto de tine,.
Are dreptate Gigi Becali:"Nu te poți bate la titlu cu jucători dați afară de CFR Cluj"!
Ataaaaaaaaaaaaaaaat, gata cu inotul ! Revine memeul in forta !
Esti doar invidios ca fcsb aduce ce arunca CFR.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.