Alte știri din fotbal
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
0
Alexandru Crețu, în centrul atenției la petrecerea de titlu a oltenilor: „Voi dormiți? Nu ar trebui la ora asta!”
0
Rodion Cămătaru a numit 3 jucători care l-au impresionat la Craiova: „Și-au pus amprenta”
0
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Horațiu Moldovan a debutat în La Liga după doi ani de așteptare: ce notă i-au dat spaniolii
0
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
0
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Stau si ma intreb ce a fumat MM... cu Tavi si Miculescu ajungeti la retrogradare! 2 maini moarte! sunt tineri ar spune MM))) pai aia de la Barcelona la 16,17 ani sunt plictisiti de fotbal deja fata de astia! elevi de liceu cum suna articolul din gsp. diferenta e ca ai nostri sunt in clasa XII si la 25 si dau bacul la 30))) fotbalisti de chiftele si antrenori la fel. daca Boruga a luat licenta cu engleza lui "Perfect" ... am spus tot
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca asta e strategia.... la anul se bat la retrogradare :)) ...
Marile cluburi europene deja au boicotat, de frică, Liga Campionilor. Cu asemenea atac - Tăviță-George 38 kg - Nimiculescu - Băluță (care s-a maturizat și acum e ***), n-are cine să le stea în cale.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A uitat să-l umfle pe Nimiculescu
Coman e agent secret. Nu 3 sa știe nimeni de el.
Atat are clauza de reziliere!
Calitate de Mamaliga. In Europa e discret baiatul.
Sa mor de ras nu alta. Nu rupea gura targului nici Coman, dar sa spui ca ilnocuitorul lui este Octavian Popescu si ca va straluci arata exact cat de conectat esti la fenomen. Daca MM poate argumenta logic asa ceva dupa tot ce a aratat OP pana acum (chiar si cand "era in forma") as fi surprins. Un jucator de fotbal slabut, labil, prostut si fara ambitie. Am avut multi talentati care si-au dat seama tarziu de potentialul lor si le-a parut rau (Sanmartean, Dieac, Mitea, Budescu (ultimul nici macar nu si-a dat seama inca ce a ratat). El nu e nici macar pe aproape.
Va străluci _ sună cumva cunoscut, parcă AM Prodan zicea: soarele meu, și a ajuns bulgăre de pământ. Nu uita declarația asta MM, tu mereu calci în străchini.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.