Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
Asta asa e ,insa ce trebuie sa facem sa schimbam ceva ??Ca inafara de injuraturi pe aici nu vad altceva .Sunt cativa descreierati care orice ar face echipele lor ,de vina sunt ceilalti .
Amice ,ii prefer pe vama si cartonel lui jijica .Crede-ma ca nu ma uitam la nici o emisiune sportiva pt ca 99% era cu si despre gibon.
cum au ajuns peste tot, in toate functiile...securistii si cei care ling unde au scuipat. oricat ar parea de ciudat, fotbalul nu este altceva decat o imagine la scara mai mica a societatii romanesti
Hai sa va intreb, acum ... a fost sau nu Becali ... sursa scandalurior de la Steaua ... asa cum sustineau unii sudisti? ...:))
Problema cea mare e ca , toata presa, umbla doar dupa can-can...si naum la fel..a speculat declaratiile lui Mimi si Vama....si a icnercat sa porneasca din nou scnadalul...si apoi, vin si ne dau lectii de moralitate, si exemple de verticalitate...Mimi si Vama....din pacate, am ajuns extrem de jos din punct de vedere al calitatii actului jurnalistic.
hahahh ce tare GSP-ul cenzureaza cuvantul ca-c-a-rea-za-!!!!!!
Corect .Insa o persoana publica, cum sunt cei in cauza,trebuie sa aiba mare grija la imaginea publica pe care o au .Si aici ambii (vama si cartonel) sunt deficitari .Cum drac poate ajunge un fost securist ( vama ) conducatorul unui club !!!!Sau unul ce loveste suporterii !!! pai mimisor cartonel zicea ca el nu linge unde a scuipat ,ca mai bine doarme intr-o cutie de carton ,blablauri.Ce credibiliatte mai are acum ???Pai despre ce vorbim aici ??
Vreau sa aud si eu de un caz cand Galliano e sunat dupa terminarea meciului sa comenteze pe Juventus. Si apoi jos palaria castei ziaristilor paznici ai adevarului absolut.
ai ghicit din prima !
pana la urma, face parte si asta din fisa postului unui manager de club - presiunea pe arbitri, vreau sa spun. numai ca sunt moduri si moduri de o face. iar modul in care se face in romania e de-a dreptul gretos. cred ca la asta se referea mitica atunci cand spunea ca si mimi si vama sunt "f buni". la chestia asta gretoasa - da, sunt f buni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.