Alte știri din fotbal
Gabi Iancu, după umilința aplicată Oțelului: „Nu veneam dacă se întâmpla asta”
0
Noul „boss” de la CFR Cluj rupe tăcerea: „Acesta este planul meu”
0
Din Sula, gol validat ERONAT în Chiajna - Oțelul » Greșeală majoră de arbitraj!
0
Scor ȘOCANT în Chiajna - Oțelul, în play-off-ul Cupei României » Echipele calificate în grupe
10
Știri din fotbal internațional
S-a marcat în Giulești, în play-off-ul Ligii Campionilor » Reporterii GSP transmit de la stadion + alte 3 dueluri se joacă acum
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
0
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
2
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
FC Arges (fost DinamoPitesti) valetii lui Dinamo Bucuresti si mai nou ai CFR Cluj.
Sumudica nu se va schimba niciodata , indiferent ce va promite referitor la comportamentul sau. Nu poate. Un om se poate schimba numai si numai daca are CA-RAC- TER ! La Sumudica nu snt nici macar urme vagi de asa ceva !
Cine s-a gasit sa comenteze !!!??? un fost puscarias ...care isi loveste cu pumnul suporterii ....un pic de liniste ar fi de dorit !!!!!
Doamna Șucu cumpara ce vinde Ninel. Vezi interviul de 50 minute, unde explică dorința Dumneaei de trofee. Pariorii spun ca la anu’ pe vremea asta Doamna face schimbările.
Sumudica sa puna Rapidul pe picioare, facand-o sa arate pe teren ca o echipa de fotbal si nu ca o adunatura de jucatori si sa castige puncte in campionat, ala e rolul antrenorului. Ca are "rictus", ca-si invarte geaca scandand trivialitati impreuna cu galeria, conteaza prea putin, in opinia mea, considerand ca se da o prea mare importanta acestor aspecte care nu au decat o legatura tangentiala cu fotbalul.
Nea Gicule, răutăcisme insinuante, cum ar zice un rege fără de valet. Problema (despre care MM habar n-are) este că Șumi e oarecum strâmtorat financiar de la atâția bani pe jos, iar de la Rapid pleacă direct la locul de muncă. Da, controlor la RATB, ce ridici din sprâncene…?
Tot Meme ne spunea ca jucatorii fcsb-ului nu sunt precum cei ai lui Manchester City sa apara la aeroport in pantaloni scurti. Si, ce sa vezi, jucatori ai fcsb in pantaloni scurti la aeroport. Subinginerul are criterii inalte pentru altii dar nu se uita in propria ograda.
Ninel s-a dezbrăcat de pufoaica aceea de 1800 euro, dar nu și de caracter!! SE pare că vrea să o vândă, dar nu sunt cumpărători.
Si ceri control de asta pentru aproape toti membrii clubului si a galeriilor? Sumudica este imagine fidela a clubului si a fanilor.
Bine mă Stoica Mihai, tu vorbești de lucruri pe care le-ai făcut și acum ți-au venit în minte! Tu ești un lingușitor din toate punctele de vedere, nu reprezinți nimic din punct de vedere al sportului! Domnul Stan știe mai bine de ce ți-a dat fărașul și mătura pentru că a înțeles ce ești de fapt. Mai lasă - ne măi Mimisor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.