Alte știri din fotbal
Start la bucurie pentru olteni: „Rămâneți cu noi să vedeți cât vom petrece”
0
Titlul lui Rădoi sau al lui Coelho? Verdictul lui Ilie Dumitrescu: „Să fim corecți!”
0
Campion în premieră, Ștefan Baiaram și-a anunțat plecarea de la Craiova: „Cu siguranță”
0
Concluziile lui Raul Rusescu. după ce Universitatea Craiova a cucerit titlul
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
E prea veninos ca sa devina analist. Se "curața" singur din cauza gurii bogate...Si-o "fura" de la vreun *** despre care vorbeste aiurea si termina repede si cu cariera de ***.ist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
“Cariera” ? Meme ?
Asa da….daca renunta la functia sa de la Fcsb, unde oricum nu mai are vreun cuvant de spus, poate continua cariera de analist tv, chiar daca uneori spune tot felul de aberatii !!
Si noi vrem să te retragi că ni s-a scarbit de tine.
Asta s-a nascut obosit!!!
Meme își închipuie cumva că nu se găsesc destui alți slujitori, ai condeiului, capabili să producă aroganțe sau elogii glorioasei istorii fecesebiste? Dacă s-ar separa de Gigi sau, cum bine presupune el, ar fi dat afară de piperean, Meme NU ar mai fi atât de băgat în seamă de massmedia gigistă, iar "îndelungata" lui carieră (cu pauzele cunoscute...) ar putea fi reevaluată cu mai puțin entuziasm decât o face el, când se laudă singur, cu mult tupeu... Chiar așa, Meme nu ai ambiț? Rupe domne "cordonul ombilical" care te leagă de Gigi, și ai să-ți afli în timp (foarte) scurt valoarea de piață în și așa suprasaturata noastră media "sportivă"... (Meme zice că a cam obosit, dar se pare că și Gigi s-a cam săturat. Cine spune "Stop" ? ).
Obosit? Din ce motiv? O fi de la stat de pomana sau de dat la dat din gura aiurea? Si din ce traiesti, taicule? Ca nu prea gasesti din aia ca jiji sa te tina din mila. Si ai fi primul caine care pleaca de la macelarie, ceea ce e greu de crezut. Stai bai trantore acolo si nu te mai alinta atat ca nu te crede nimeni.
Pai de 7 ani, acum al 8-lea, n-ai castigat nimic, la ce ai obosit?
Fă I.A.T.C-ul, poate ajungi si tu un actor bun !!!.
Du-te in brațele lui Reghe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.