Alte știri din fotbal
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Primul jucător îndepărtat de noul antrenor al lui Dinamo: „Nu face parte din proiect”
0
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
1
Știri din fotbal internațional
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de forțele de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Răzvan Lucescu are oferta pe masă » Dorit de multipla campioană din Golf! PAOK a ales înlocuitorul
0
Topul celor mai bine plătiți fotbaliști de la Mondial » Au câștigat împreună aproape 1 miliard $ în ultimul an!
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
da ma qm sa nu, beau 3 dintr-o halba si chipciu bea tedy.
:)))))) cam asa
2 zile in traduce libera, pentru peluzari ...:))
GSP-ul a insinuat (din surse) ca ar fi baut cu 48 de ore inainte de de meciul cu Litex ...:))
AM LUCRAT LA RESTAURANTUL NORD CAND CEI MAI BUNI CLIENTI ERAU ...FANE TARA ,GOANTA ,COMANESCU . INTRAU IN TEREN SI RUPEAU NORII .NU VAD NIMIC RAU SA BEI O BERE .
a baut si baiatul doua beri sa stinga taria si i-ati sarit repede in cap. auzi la ei, 7 beri. ce tupeu.
MM-ule stii unde este judecatoria Sectorului 1? Tu acolo trebuie sa fii, nu la conferinte de presa cu gsp-isti care se baga pe sub masa si iti leaga siretururile, in timp ce tu te lauzi cu propria cultura si intelect ...:))
Degeaba faceti misto de el, aici mimica a actionat bine, e normal sa le ia cineva apararea fotbalistilor de la steaua.. Gigi Becali il facea praf, betiv, fitos, il trimite la echipa a doua, ca i-a dat 2 mii da dolari si si-a luat lumea in cap..
meme se lauda ca stie gramatica...pai pe langa gibon oricine pare intelectual, ba
Mai MaiMuta, tu stai sa dezminti ce scrie GSP-ul? ...:)) Atunci esti mai praf decat imperator si mai pulbere decat alpin ...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.