Alte știri din fotbal
Fierbe Ardealul! U Cluj - CFR, totul pentru titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Gigi Becali speră ca Mirel Rădoi să se răzgândească și să renunțe la înțelegerea inițială: „Nu mai merge așa!”
3
A identificat marea problemă, după primul meci cu Rădoi: „FCSB suferă”
0
Prima reacție dinspre FRF, după ce FCSB a început cu semieșec play-out-ul: „Nu mă așteptam”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool huiduită, Szoboslai dă alarma: „Dacă nu ne trezim, vom ajunge în...”
0
Joan Laporta, din nou președinte la Barcelona: „Intrăm într-o perioadă de creștere”
0
Ionuț Radu, note OK. Dar n-a scăpat de critici: „Putea face mai mult”
0
AC Milan, răpusă! Veste mare pentru Chivu aproape de miezul nopții. Noul clasament în Serie A
3
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Donald Trump avertizează NATO cu un viitor „foarte sumbru”, dacă nu ajută ...
Libertatea
Cât mai are România de recuperat din împrumuturile acordate de Nicolae ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Naşul din Delta Dunării al lui George Simion, unul dintre cei mai mari ...
Libertatea
Sunt curios cand va inchiria nationala daca va fii acelasi contract acum deoarece s-a creat un precedent
Respect zaga!
Mi-e teama ca e mai mult decat atat. E un proiect MApN de revenire la echipe militare. Proiect initiat din varful ministerului de elemente nostalgic comuniste, anti UE si anti NATO.
Omul ala nu e întreg la cap. Delirează in continuu. Nu știu cum a reușit sa câștige procesele. Plus , se lupta ca sa prejudicieze statul de bani?
Oi fi vreunul din aia care nu mai voteaza PSD ca n-a lasat FCSB-ul in Ghencea :))))))
Ba tu te auzi ce spui?Ciobanul cu toate păcatele lui a fost și singurul care a cumpărat pe bani (nu firmituri)jucători din campionatul intern.Au trăit încă vreo 5-6, echipe pe spatele lui.Asa cioban și mega enervant cum e..Măgăriile care i le fac ăștia întrec orice limita Cam așa și a bătut el joc de coeficient și banii făcuți in cupe. Unde s banii din CL făcuți de Otelul? Dar de Urziceni???
Nu sunt bani pierduti. Pot gasi un sponsor care sa sustina "pierderea" si se vor regla ulterior. Steaua va castiga la imagine, sponsorul va fi prezent pe stadion si pe toate materialele promotionale. Dar de ce nu i-ai dat in judecata? Pentru simplul fapt ca stiai ca n-ai sanse, administratorul unui stadion decide ce se intampla acolo INDIFERENT CA E FACUT DIN BANI PUBLICI. Toate stadioanele, poate cu 2-3 exceptii, sunt facute din bani publici. De fapt acum faci in continuare cereri sa joci nu ca s-ar speria cineva de tine, ci pentru a-ti pastra suporterii aproape, sa le dai o speranta desarta dar care tot speranta se cheama. Adica sa continui impostura, sa creada suporterii ca vor sustine echipa, candva, de acolo. E un truc simplu, doar din astfel de manevre traiesti tu la club, altfel ce te-ar recomanda?
Accesez gsp si-i vad fatza astuia, in primul articol o poza mare cu el... sunt convins ca cineva mai citit stie cu cine seamana (cu un personaj din din istorie - cineva parvenit, ipocrit, obedient, ***, ipocrit ... toate in acelasi timp). Nu pot sa-l uit cum isi dadea pletele dupa ureche si se smiorcaia/plangea fortat la poza oficiala alaturi de jucatori cand au castigat titlul, nu pot sa uit cand a coborat de la oficiala sa dea o palma unui suporter (doar era cu Smarandescu dupa el, nu? ). Rog ca cineva sa ma anunte si pe mine cand dispare articolul cu poza astuia ... multumesc !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da voi cum ați luat 11 de la Craiova acum 2 ani?
Oricum soarta comuniștilor cu epoleți e hotărâtă. Cum vine aia: primești ordin să respecți o lege și tu "batman batman"? Păi vă paște și sancțiunea penală și aia administrativă. Începutul sfârșitului pentru gașca talpanistă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.